Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю постійного соліста (Рівненська, Волинська область)
Шукаю постійного соліста (Рівненська, Волинська область)

Гурту потрібен соліст (на постійній основі). Наше місцезнаходження - Млинівський район (на межі Рівненської та Волинської областей). Є дійсна пропозиція постійної роботи в кафе, ну і відповідно по халтурах.

Вимоги:

  • бажано перший голос (тенор)
  • знання та виконання народних пісень
  • бажання працювати

один соліст уже є (з освітою музичною, і зі стажем) але діапазон не дозволяе звучати відмінно як перший голос.

один соліст уже є (з освітою музичною, і зі стажем) але діапазон не дозволяе звучати відмінно як перший голос.

Від Луцька далеко???

від Луцька близько 50 км, але доїзд стабільний і зручний як рейсовим транспортом так і своїм :) дорога в хорошому стані, автобуси часто.

Я Живу в м.Березне.Зазвичай співаю першим голосо.Можна Спробувати.

 

всім дякую, на даний момент 2 претенденти знайдено, котрі задовільняють мене, і котрих задовільняють умови. Проходять репетиції та опрацювання спільного репертуару, і "приспівування" одне до одного. Можливо через деякий час викладу в записи результати спільної роботи

Окремо щиро дякую адміністрації сайту за організацію роботу форуму

Не серйозна контора!!!!!! Домовилися зустрітися з приволу співпраці, але ніхто потім так і не перезвонив...БУДЕМ ЗНАТИ.!!!!!!!

підбір робив соліст під себе, щоб йому було працювати комфортно, тепер їх 2, і другий проживае на місці розташування кафе. Дзвонив і домовлявся він :)  А мені грати однаково в якій тональності :) а на рахунок серйозності контори, оставим це на розсуд людей на дворі в дядька ))) я відписав, що людина знайдена, нічого особистого, риба шукае де глибше - Нам потрібно щоб людина була завжди на підхваті, і робота на місці тут, їздити не вийде завжди, бо практично без проколів йдем плюс тепер ще кафе.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти