Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стиль під "Експрес"
Стиль під "Експрес"

Усім доброго здоров'я!Цікавить таке питання-можливо хтось пробував створювати для самограйки стиль польки під "Експрес".Цікавить ритмічна основа (барабани+бас),бо прослухав вже з десяток їхніх мінусовок,а в'їхати так і не можу.

І ще одне-на форумі гурту "Експрес"  в розділі "Аранжировки,семпли" є вкладення (вложение) з семплами та списком підібраних інструментів.Якщо хтось має можливість-скиньте його в тему чи на мейл, бо я на жаль на форумі не зареєстрований.

Заздалегідь вдячний!

я писав на замовлення десь рік тому для одного лабуха на Коргу Па50.

Чесно кажучи їхній стиль написати дуже не легко. Напевно один з найважчих стилів що мені довелось писати, вірніше так як ти написав "вїхати" в їхню ритмічну основу.

А розказати детальніше як прописував барабани,які інструменти брав можеш?

АУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!)Що,ніхто не писав,чи ніхто не знає?)

Олександр Коломієць зареєстрований і на цьому порталі. При бажанні може відповісти на запитання відкрито чи у приваті. Список обладнання він наводив і його також можна знайти на його сайті.

При великому бажанні зареєструйтеся у нього, хоч це і платно - будете мати доступ до усіх ресурсів. Поважайте чужу працю і не просіть когось виносити звідтам умовно конфіденційну інформацію...

Давай конкретно, на яку пісню гурту Експрес тобі потрібний стиль, бо в основному під кожну пісню його потрібно підганяти( можна залишити ритм-секцію за основу, але збивки та бреки, а також обигриші потрібно прописувати конкретно під пісню. Давай зроблю для себе(давно хотів) та й тобі буде. Кажи конкретну пісню.

Дядько Хапко,чужу працю поважаю,) але тоді мінусовки "Експресу" теж требе було б скачувати зареєструвавшись на форумі, ане на мінус.львів.юа. Дякую за пораду,вчора ввечері спілкувався з Олександром на ВКМонлайн. Там на форумі вже було подібне питання,тож він і вдповів на нього навівши приклад на пісні "Рыжая", а також виклав список семплів та інструментів,якими користувався,тож думаю інформація не така вже й конфіденційна

Пане Романе, справа в тому,що збивки та обіграші в більшості пісень там стандартні,так само як і ритм-секція, міняються тільки обігрування брасами. Після переписки з Олександром зрозумів,що ритмічний малюнок відтворюю майже правильно.(я говорив про ударні бочка на першу долю, не дуже чутний робочий на другу,і шейкер замість хета восьмими.Він поправив,що не шейкер,а все таки хет.) За основу можна взяти пісню "Ой,ти, Марічко" тільки може бути проблема з читанням стилів.тому що в Вас ,наскільки знаю 500 Корг, а в мене 1 Тайрос. Покопавшись в неті знайшов мідяшку "Перепетуля",яка зроблена дуже схоже до оригіналу. Її та свої намагання.напевно викладу.)Можливо,допоможе.

Підкажіть,будь-ласка,як завантижити міді файл на форум.

На форум навряд чи вдасться прикріпити файл то загрузіть сам файл стилю на сайт, з допомогою кнопки "Завантажити мінусовку", потім вказуєте назву і вид файлу, припустим "ноти" і завантажуєте на сайт!

Буду дуже вдячний за такий стиль!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти