Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте будь-ласка...
Порадьте будь-ласка...

То є просто жах!  Ніки вже в "цифрах"  Розвиваються сртімко "цифрові" технології!  Ну і лексика наша українська дуже шкутильгає....  До чого то все скочується...

Нічого, прийде час і ми ще доберемся до того форуму! Потрібно одбовязково додати корективи і зміни, до  правил форуму!

Все ж таки напевно тре вертати мінідиски назад.Дуже"дико" ноутбук дивиться.І напевне хочаб шоб трохи відволікти увагу людей-тре вигадувати  шось друге-є ідея використовувати планшети-менш "привлєкательні".Ноутбуком легше користуватися,але як би не підлабував на клавіші-люди бачуть ноут-і зразу починаються іронічні насмішки.З мінідиском такого майже не було.Я використовую нетбук 10 дюймів,стійку опускаю майже вертикально,нет бук розкладаю на 180 градусів -кладу на стійку,і з переду нічого не видно.То є моя думка

Роман Тістик, нічого не допоможе. Іронія була і на дискети, і на мінідиски, і на мр-3 плеєри, і на ноути. Думаю планшет не врятує. Ну не дурні люди, лишень виховані і більш толерантніші стали. Не побачать звідки "музика" в одного, чи двох виконавців, то будуть вишукувати. Вже краще у відкриту - ноут і більше нічого. Але таких сміливців щось не видно. 

Пане Ігор,в принципі ви і праві.В мене є колеги-гурт,який колись лабав в живу,на початку 90-х вони розпалися,рік тому знову зійшлися.прикупили апарату-на даний час добирають тільки  Неділі на осінь.Називаються гурт "Львівяни" у Львові.Але ж такі як ми,хто використовує мінусовки,і хто ше вміє грати-тоже мусять якось жити-приходиться шукати якісь хитрі ходи.PS/  В мене колега-музикант 5 років тому вивалив ноут на клавішу-то в нас пів Львова лабухів ходило-ржали з нього-а зара я бачив таке -шо стоїть два лабуха-одне CASIO -і два ноутбука-самі себе палять.Ви не критикуйте-просто така моя думка,якшо вже лажати-то хочаб  старатися незамітно більш-менш

До речі-на рахунок відкрито-недавно,близько року тому у "Драйві" на Пасічній у Львові працювала одна дівчинка-мала тільки ноутбук наперед себе-і нічо..але я наголошую,є більшість,шо вміють і грати.

Роман, я все розумію і не маю фобії переслідування фонограмних заробітків. Кожен заробляє копійку як може, в цей нелегкий час. Сам співав і під МР-3 програвач, і стояв "пінгвіном" перед ноутом. Але кожному своє. Я не можу це самоприниження виносити,  а комусь це в кайф. Всі ми різні. Мова йде про те що не личить обдурювати ні людей, ні себе. Щоб хто не говорив, а демо-ролики на YouTube показують реальну картину.

Пане Ігор-так і є.Позавчора-підходять два дружби і просять "ВКЛЮЧИТИ"    "Ах какая женщина"--брєд просто,хоч я їм і поки вони намагалися зіспіватися-награвав на клавіші мелодію.Ну так і є-Вас візуально знаю,і поважаю.Хто як може-так і рве.Ми наприклад використовуєм і акордеон між столами,і стараюсь кожну пісню підлабати,шоб був реально хоть якийсь дієвий результат-але факт є фактом-вигляд самого ноутбука -своє робить.Але наголошую .шо в кожного є своя думка-я просто твисловлюю свою

Моя думка повністю співпадає з твоєю,Романе.Ноут виглядає дико.Бачив унікалів з ТРЬОМА(!!!!) ноутами і одним нструментом,який навіть не мав на виході шнура.Клініка...

Віталік Вус скажіть, а шо тих три ноута мають робити на одній істаляшці???? 100 відсотків, що звукової там не має.. Ну вгадувати апаратуру не беруся....

Та я і сам думаю,нафік три?А яка апаратурка?Колонки Саундкінг,Підсилювач вроді Парк Аудіо,мікшер взагалі якийсь ноунейм;те,що розгледів,бо не підходив близько-не цікаво... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти