Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » В який одяг одягаємся .
В який одяг одягаємся .

Нє, ну на весіллі в шортах це вже занадто. IMHO. Є доста тепер льняних штанців. Та і вишиванка на льоні - це саме те!!! Зимою не холодно, влітку не спекотно. Настійливо раджу!

Саме головне, вдягатися охайно, гарно, зі смаком та бажано у дорогі якісні речі,  і в залежності від обставин та бажань замовника(у нас на Рівненщині пішла мода яка мені до душі: дресс-код на "вареники"-другий день: вишиванка.). Тому що на музикантів йде білша увага зі сторони гостей, ані ж навіть на молодят. Не даремно є така приказка: Зустрічають по одежі, проводжають по розуму.  Звичайно поганий одяг можна справити гарним співом та грою, але краще одразу людям показати з ким вони мають справу.

А що до матання шнурків, то невже це така проблема? Я один зматуюсь за 15хв. разом з погрузкою+передягяюсь 3хв. І того: 18хв на все. Розставлятись довше, але після сетапу, який займає десь 25 хв, я передягаюсь та роблю саундчек. Зовсім не бачу складності.

Змотувати шнури звичайно не чиста робота, (особливо після пилу дощ)але як каже Ігор Гарвас рукавички. І їх можна змотати і не замаститися.

Ми завжди стараємось при змотуванні  вологою ганчіркою протерти шнурки.

Бачу відповідь на питання топікстартера у всіх досить ясна і зрозуміла: вдягаються звичайно люди всі по різному, на свій смак та уподобання і це дуже добре, головне щоби то виглядало пристойно, чистенько та охайно. І повага для вас (ну хоч спочатку забави) забезпечена...

P.S.  А ті галстуки у Бедзя та Сєрого з "Гетьмана" таки повна "фірма", сам бачив...  :))) 

Цікаве питання!!! Як не крути, а все таки Зустрічаю по "одежке". В нас теж є кілька комплектів вишиванок, плануємо ще якісь піджаки пошити, хоча на цьому не зациклюємося. Наприклад під пісню "красотка", я планую, літом звичайно, натягнути файні нові майки, блатні мешти, шорти і то всьо обперезати краватками, думаю буде прикольно і народ буде мати над чим посміятися, це звісно ж на концерт!!! Головне щоб глядачеві було цікаво!!! Як не крути, а від нього ми таки залежимо!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти