Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Sennheiser E 965
Sennheiser E 965

Коли конкретно когось питаєш про якусь річ , то є дурниця  ,флуд  і образа, тоді вибачаюсь .Дійсно тему треба видалити !

Кажуть Стінгу дуже сподобався.....

Кажуть багато шо, а факти. Я взагалі чув шо він на sm57 працював довгий час, але я в це не дуже вірю...

Андрій Нечипор Ви напевно довго думали, коли вирішили питати про цей мікрофон( Власний досвід використання) у весільних музикантів .

 

pete fedyshyn ви напевно не маєте  що робити ! Весільні музиканти  то для вас нисько, чи що ?

pete fedyshyn ви напевно не маєте  що робити !

Я намагаюсь Вам допомогти!  Я поважаю всіх музикантів, незалежно від місця роботи, але вважаю, що такий мікрофон має дуже мало шансів на весільне використання, бо :

1- він дорогий

2- щоб оцінити його переваги, потрібно ланцюжок пульт-ревер-підсилювач-акустика зібрати преміум класу, а я думаю, що апарат такого рівня на весіллях не має змісту ( хіба весілля буде в Оперному театрі)

Дякую !! Тепер ми говорим по темі . Добре ,який  мікрофон ви би мені порадили  до апаратури  середнього класу ?Чесно кажучи шур мені надоїв .

Sennheiser дуже хороші мікрофони, я співаю у Sennheiser E 945, дуже хороший мікрофон, важко навіть уявити наскільки кращим буде Sennheiser E 965. А взагалі моя думка, якщо вибираєте Sennheiser то E-945 вам цілком вистачить!

//шур мені надоїв// Який Shure?! Якщо набрид морально, то доля наступника може бути такою ж. Невже в Дрогобичі/Трускавці нема в кого позичити попробувати Sennheiser, Audix, Electro-Voice? Який мікрофон цікавить, динамічний, конденсаторний?

Тільки пам'ятайте, що 945 - динамічний, 965 - конденсаторний....

Андрій Нечипор  Ви на самому початку спитали в порівнянні з Бета 58 і Бета 87. Але це дуже різні мікрофони, 58 - динамічний, 87-конденсаторний, е965-теж конденсаторний.  Наскільки я розумію Вас цікавить конденсаторний?  Якщо відштовхуватись від Бета 87, то це дуже пристойний мікрофон високого професійного рівня, якщо шукати такого ж рівня в інших виробників, то чиясь думка Вам зовсім не допоможе. Тому що в цьому сегменті будуть приблизно одного рівня дуже хороші мікрофони, і вся різниця зводиться до особистих уподобань і особливостей звучання саме Вашого голосу. Тому іншого варіанту, як самому попробувати і вирішити, я думаю немає.

P.S. Стосовно динамічних мікрофонів класу Бета 58 і вище, ситуація буде така сама...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти