Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Аранжування мінусів гурту "Експрес"
Аранжування мінусів гурту "Експрес"

   

Там не перераховано жодної бібліотеки...

Вибачаюсь, я мав на увазі ті синтезатори та модулі (так, як там написано), семплери, котрі вони використовують... Просто в мене вони в бібліотеках *wav.

Цікаво в якій бібліотеці до Контакту вони взяли своє гойкання та підсвисти?А акапелли?....

Andriy0709 Вибачаюсь, я мав на увазі ті синтезатори та модулі (так, як там написано), семплери, котрі вони використовують... Просто в мене вони в бібліотеках *wav.

То напишіть, що вони насправді використовують. Виведіть їх на чисту воду, аби не дурили людей...

Та там вже ніхто нікого не реєструє, он скільки матеріалу гуляє по інтернеті, а все завдяки кому — завдяки учасникам форуму. Та може і є винятки?... Не знаю.

  

Andriy0709

А Ви продовжіть будь-ласка в цій.Наскільки я розумію, Ви зареєстровані на форумістудії "Експрес"? То перерахуйте будь ласка ...." Назви семплерів, семплів, які інструменти використані при створенні пісень"..

Як би це довго не було-проте все одно цікаво. Ніхто із серйозних людей, які працюють над створенням своїх аранжувань та фонограм не думає, що все це було зроблено на 910 ПСР-ці. На сайті вказано інструменти(семплери), якими користується пан Коломієць для створення фонограм. Але, наскільки мені відомо, на форумі студії він розказував про процес написання деяких композицій. То може Ви поділитесь інформацією? 

Шановні форумчани ! Яка різниця на чому Вони це роблять ? Проте на халтурах Всі використовують їхні" фанєри". Кому не подобаєтся хай сам сідає і ліпить якщо вміє. А чужу роботу обсасувати ми всі можемо .  СПАСИБІ ЇМ  .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти