Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Віталік Вус, це ви фільтри  замовляли у якогось майстра чи виготовляли самі з куплених компонентів?

Замовляв в майстра.А,ще:фільтри штука індивідуальна,при їх розрахунку враховують багато параметрів.Сам добре не зробиш 100%,то буде пальцем в небо.Є на приміті хороший майстер у Львові.

Тобто фільтри вам майстер розраховував під конкретний корпус чи  виготовляв акустику повністю?

А що за майстер? Які координати?

 

Моя думка самопал останеться самопалом а в самого поганого китайця які б там не були погані динаміки всетаки все підігнано заводом. А там по ціні вибирайте собі хто що бажає

Valerik, Ви мабудь нічого не бачили гідного зроблено вручну. Є маса фірм яка тим тільки і займається. І коштує це дорожче ніж фабричні речі. Що ж до китайських виробів, то там ніхто нічого не підганяє, як і в будь-яких фабричних девайсах. Конвеєр, конвеєр, сер...(с)  https://www.google.com/search?q=hand+crafted+speakers&hl=uk&tbo=d&rls=com.microsoft:ru:IE-SearchBox&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iCPOUMjNDY2whAe8jICgBg&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1188&bih=576

Моя думка самопал останеться самопалом а в самого поганого китайця які б там не були погані динаміки всетаки все підігнано заводом. А там по ціні вибирайте собі хто що бажає

"Самопал" зроблений фахівцем -це hand made і в цілому світі цінується дорожче за "підігнано заводом", а зроблене аматором - це хоббі і нема чого оцінювати чиєсь хоббі

Ще мене цікавить одне питання. Чи можна для поділу частот  використати зовнішній кросовер, такий що монтується в рекову стійку, замість фільтрів в колонках?    

Кросовер, наскільки я розумію,   також поділяє частоти на 2 чи 3 полоси. А НЧ динамік і ВЧ драйвер підключити окремо. 

Такий варіант взагалі можливий, чи я собі це все придумав???     Поясніть, будь-ласка, що воно і до чого.  

Який принцип роботи і підключення кросовера? 

Кросовер включати треба перед підсилювачем - з пульта тобі іде компонентний сигнал, а на виході ти отримуєш 3 сигнали - низа, середину і високі, далі на кожну складову свій підсилювач і колонку... Принаймні в мене колись так було... Нагрузочних кросоверів крім пасивних не зустрічав, та і сумніваюся, що є - дай на вхід приладу кіловат звуку, щоб він на виході його розділив на складові, та ще і без втрат по потужності... Хм, кусається сама ідея... Поправте мене, якщо я помиляюся...

Такий варіант взагалі можливий, чи я собі це все придумав???

Цей варіант називається біамп або триамп (2 чи 3 смуги підсилення) і це набагато краще за пасивні фільтри. Один підсилювач і поділ частот пасивним фільтром, це бюджетний компромісний варіант.

Хороший варіант це кросовер ( чи ак.процесор) далі підсилювач на кожнугу смугу частот(3 чи 4) і акустика, або кросовер 2 смуги, далі активний топ (біамп) + активний саб.

Oleg450, правильний хід думки! В активному кросовері є можливість зміни частоти поділу між смугами. А це потрібна річ, навіть на одній і тій-же акустиці. Крім того є можливість регулювання гучності кожної смуги, зміни фази посмугово, наявність обрізного фільтру НЧ. А також наявність в декотрих моделях монофонічного виходу на НЧ смугу. Що це дає? Скажімо є в наявності малопотужний підсилювач, з функцією роботи "в міст".  Ну і звісно для роботи з одним сабом. Крім того в просунутих кросоверах є посмуглва затримка сигналу. Що це дає? Фізична властивість поширення низьких частот така, що вони розповсюджуються повільніше. Простіше говорячи мають меншу "швидкість". Так от, затримуючи середньо-високочастотний спектр на які мілісекунди, досягається подача "синхронізованого" сигналу. Потрібно лише вірно виставити величину затримки. Ми часто кристуємось цією функцією.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти