Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Труба
Труба

Справа у тому, що дорогий, якісний інструмент ти зможеш продати втративши на ньому близько 5%, а то й ще і заробити вдастся, чого не скажеш про дешевий непотріб, який хіба що у сільській музикалці і куплять.  

Шановні музиканти (Духовики), що можете сказати на рахунок труби "Maxtone". Я  сам клавішник в трубах не розбираюся. Мій колега  хоче купити  таку трубу.  Чи нормальна вона по зучанню як для весіль? Підкажіть будь-ласка!

Шановний Володимир Гриців, "Макстон"- то є дешева китайська труба, яка годиться лише для учнів у муз-школі, лак на ній облізе за два-три роки, і буде вона схожа на водопроводну трубу, яку обслуговує бідний ЖЕК. А за 10-15 років вона просто згниє. 

Дякую Вам за відповідь!

Шановні,а хто підскаже що це за труба "Блесінг" і яка ціна нової,і б/у?

Взагалі то фірма Блесінг є однією з найкращих у світі по виробництву духових інструментів. Вкажіть модель, бо ціна може бути від 400 у.о. до 5000 у.о. Варто розуміти що інструменти є учнівські, студентські, професійні та кастом, від того і пляше ціна, а ще дудки діляться по стилю гри: класика, джаз, поп.

Маю зараз блесінг(жовту-лаковану) б.у. привезли зі штатів. модель B245. Можу продати, пишіть у приват. Також маю ще трубу французької фірми "Годе" ручної роботи, на якій в основному граю, але вона не продається.

Є можливість купити отаку дудку Блесінг Scholagtic.elkhart.usa  ось що на ній написано,просять 5000гр

Перш ніж вам сказати за ціну, задам декілька питань: 1. Б/у чи нова, якщо б/у, то в якому стані. 2. Звідки її привезли( зі штатів чи з європи). 3. Лакована чи посріблена( жовта чи біла). 4. Чи йде в комплекті з кейсом(футляром) і мундштуком. І нарешті шоластік- то є найдешевший варіант( шкільний, для учнів), і подивіться модель: на трубці в яку вставляється мундштук збоку має бути напис моделі, напр. В-125

Труба в чудовому стані,можна поставити 5+ по сріблина,знайомий брав десь у Киеві із магазина в 2010р . З боку номера нема, є тіль номер моделі вибитий на трубі і в паспорті, доречі є футляр паспорт.

А для чого вона вам, де  і що будете грати?  Ціна як на мене зависока. Нажаль не грав на такій, але думаю після проби дав би за її 3500. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти