Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Село,зима, палатки.
Село,зима, палатки.

А на наших "угіддях"і в теплу пору весілля роблять 60-70%в кабаках,барах,школах ,клубах(правда на літніх площадках),ну а зимою-99,9%в приміщеннях.Так що на пропозиціЇ полабати зимою на подвір*ї-відказали б(хач не пам*ятаю,коли вже таке було)

Буває й таке що в селі немає приміщення для забав, і що, відмовляти, чи шукати альтернативу?! Я остаані дві халтури на дворі працював, і була погода не ахті, після гри в приміщенях.

В мене частенько бувають такі випадки, тому хочу купити обігрівач УФО.

До речі, класна ідея!  Варто прислухатися до поради пана Володимира! Стоїть собі культурно на стоєчці УФО і тихо робит свою справу!

Свій романтичний плюс в цьому є, але лікуватись тепер дороге задоволення. Колись переграв в прерізних умовах, різне перейшов і перебачив.

Не хочеться наврочити, але я теж багато років граю в різних умовах, і один раз тільки( і то літом) на передодні весілля змок під дощем. Один день відспівав, а на другий я й говорити не міг. Напарник сам практично не співав він на беках чудово робив, але прийшлось, викрутились. Всім Вам крепкого здоровя і не застудитись!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти