Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » НЧ Динаміки Electro Sound
НЧ Динаміки Electro Sound

Підкажіть хто може, що собою представляють НЧ Динаміки Electro Sound, хто виробник. У  неті нічого про них не має. Чи можливо вони якось пов`язані з MAG?

ДОПОМОЖІТЬ!!!  Мені будь-яка інформація буде цінна,

Нащо Ви "зациклились" конкретно на цих динаміках ???

Мені привезли з Києва пару динаміків  Electro Sound 1530, 8 Ом. 300Вт. 2004 рік, новіне знаю чи їх купляти (100$,пара), На 95% візуально вони схожі на MAG M1530  300 Вт.

Послухати ще не мав можливості. Що робити? Можливо хтось стикався з ними.

Юра я не знаю! Але якщо пан "Гугл" про них нічого не знаєВаших слів), то я навіть не знаю що Вам порадити...Моя субєтивна думка - як коштують так напевне і будуть звучати...  MAG - це не показник на жаль Пробуйте і покладайтеся на свої вуха.

Якщо вони невідомі вуйкові Гуглу, то не варта купляти. Хоч за такі гроші їх хіба використати на монітори. На щось суттєвіше, не бажано. Чудес не буває.

Ура, я сьогодні їх прослухав, непогане звучання, думав що буде гірше. Прослуховується гарний м`ягенький бас, чистий звук, на невелике приміщення годиться і не тільки, звичайно порівняти з моїми JBL, вони слабуваті, мають слабий тиск,. Но ті гроші вони варті, я задоволений на 90%.

Ну я за Вас тішуся! хай слугують Вам довго і правильно ))))

Я вже купив колонки з динаміками електросаунд, супер, м'ягкий звук, хороший низ.

Я також мав динаміки Electro Sound,і також купляв у Бориса(біля Трембіти).Знаю точно,що вони "виготовляються" у Львові.Про свої можу сказати(я мав широкополосні)що вони качали досить грязно в порівнянні з "фірмою",але мали непоганий тиск звуку,такі собі крикучі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти