Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Отруєння на весіллях!!!
Отруєння на весіллях!!!

Отравление на свадьбе в Тернопольской области: госпитализированы уже 19 человек

http://korrespondent.net/ukraine/events/1249044-otravlenie-na-svadbe-v-ternopolskoj-oblasti-gospitalizirovany-uzhe-19-chelovek

Хто там грав - може, пояснить, що сталось?

Привіт Всім!!!!  Раз пішла така тема, можу сказати з власного досвіду, від чого краще відказатись на весіллі ( особливо дворянських ) від вживання, не зважаючи киряєш ти чи ні. В першу чергу не їсти взагалі здешевлені домашні дисерти в вигляді гуглів- муглів, сметанно - жилатинного приготування, кавуни сумнівного вигляду, сливи, абрикоси. Салати заправлені сметанами ( капуста, огірки ), бульйони, юшки, теж можуть спровокувати ср...чку. Холодець, домашня ковбаска, сальце, тушена капуста, галушки - під "соточку" ще нікому не шкодили. Чим спасались від  такого " щастя" - Сто грам доброї горілки + 2 чайних ложки солі ( розмішати і випити ) - помагає. Ну і про запас ативоване вугілля.

З-за весільного столу - в лікарню. У Львові - масове отруєння на весіллі. Зле стало і гостям, і молодятам - майже півсотні людей, а це половина запрошених. Весілля гуляли у їдальні, яка належить університету "Львівська політехніка". Медики кажуть, улітку заклад мали закрити, тож він працював незаконно. Їдальню опечатали, матеріали перевірки передали до прокуратури. Попередній діагноз у постраждалих - гостре харчове отруєння - ентероколіт.

 

17 липня 2011 року. Хто тут працював з музикантів?

Так що хлопці на дворянські весілля літом тре брати свої канапки, та сало. Але дійсно бережіть себе, та дивіться що ви їсте. Від салатів взагалі краще відмовитись, і від усього що пахне не так як потрібно. Якщо знехтуєте цим, то у кращому разі у вас буде конкретна діарея(сра-чка), у гіршому- лікарня.

А ще в гіршому можна на той світ попасти! Грали, певне років 7 тому, в Давидові весілє, і потім оператора десь через місяць зустрів, то казав жи майже всі що були (гості), попали реанмаційне відділення, а троє померло! Казав через гриби!  Нам тої страви не давали -  нам нічо! Вигідно деколи бути музикантом...  Ну то я так "чорний юмор". Бережіться люди добрі!

Шкода мені тих молодят, яким зіпсували найкращий день у їхньому житті!  А ще більше шкода гостей!
 

http://poglyad.te.ua/hvalt/chomu-pislya-vesillya-hirko-stalo-vsim.../

Раджу на весіллі їсти до втамування голоду ,або як в дома пообідав повечеряв,100грам не зашкодить.Їсти малокомпонентні страви  а не всяку таляпанинину і здешевлені експромти кухарок.

На тощак і ніч легше переноситься.Здороввсім.

Випадково знайшов цю тему.То ми грали на тому весіллі.Наш гурт "Компанія" з міста Трембовлі.Вісілє було фест!!!))).На диво,з наших ніхто на траванувся (навіть солістка).може через то шо грали другий день і були наїджені ще з ресторану,а може просто вчасно випита самогоночка)))

В таку спеку яка скоро буде(та й вже є) краще їсти тільки шинку, і ковбасу(домашні). В мене самого був випадок , років з пять по тому. Не вдаватимусь в подробиці. але я тоді чуть коні не двинув. Бережіться, і всім міцного здоровя.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти