Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Ще раз про ALESIS MidiVerb4
Ще раз про ALESIS MidiVerb4

п.Діма, оце ваше "24 на 24bit" не давало мені спокійно жити і особливо після нашої розмови, що ви особисто бачили і навіть випробовували цей процесор ефектів. Я спочатку подумав що ALESIS обновив вдалу розробку MidiVerb4 і поставив вже 24-бітні конвертори та 56-бітну внутрішню обробку сигналу. Та і назва цього приладу мала б змінитися щось на кшталт ALESIS MidiVerb4 version2. Але на сайті www.alesis.com там про це ні гу-гу. Тільки дешевий PicoVerb після NanoVerb "гордо" дістав 24-бітні конвертори та 28-бітну внутрішню обробку. Наступним апгрейдом мали б стати MicroVerb4 та MidiVerb4. Так ні - обновлюється NanoVerb, причому конвертери залишили ті ж 18-біт, а от внутрішня обробка стала 56-бітна і назва цього девайсу стала NanoVerb v2. Я покопався в інтернеті і дійсно, на свій превеликий подив, я побачив MidiVerb4 де написано: ADVANCED 24bit FULLY INTEGRATED... в лівому нижньому кутку замість старого надпису ADVANCED 18bit FULLY INTEGRATED...(дивитись http://www.tehnoman.com.ua/alesis-midiverb-4--25431.htm) - виробництво МАЛАЙЗІЯ. З гордістю описуються його 24-бітні конвертори...та ось невеличка неувязочка - на фотографії в правому нижньому кутку цього процесора написано на синьому фоні:18bit CONVERTERS !!? І дальше мовою вождя революції - а ЭТО как понимать, товарищи ??? Отвечаем - товарищ ЛЕНИН, надо понимать что нас дурят-с !!! А якщо відкинути посмішку з такої оказії, то можна і сльозу пустити - не всім правда, а тим горемикам, які взяли MidiVerb4 для запису вокалу з надією, що там встановили 24-бітні конвертори та ще й не дай бог переплатили(в ТЕРНОПОЛІ два роки назад в магазині мені пропонували його купити за 450$ - на конвертери я тоді не звернув увагу, бо ціна не влаштовувала). Для живого використання приладу це не так суттєво. Думаю, що маркетологи постаралися на славу, а продавці в магазинах цього не розуміють і пропонують музикантам цей апарат як з 24-бітними конверторами (хоча внутрішня обробка є 24-бітна). А лабухам я пропоную уважніше придивлятися до надписів на приладах, щоб не попадати в таку ситуацію, як п.Діма. І фірма ALESIS теж могла б обновити без сумніву цей вдалий процесор. Внесу цей коментар на обговорення, оскільки є дуже багато кориcтувачів MidiVerb4. Якщо когось "задів", то вибачайте, але дуже вже наболіло в питаннях професійного обладнання. Мало того, що переплачуємо в 1.5-2 рази, та ще й за те , чого і близько немає.Всім успіхів і багато халтур !!!             Богдан Маркіянович. Новий Розділ.
 

Дякую за побажання.Хотілося б дійти толку з цим загадковим ревером.Може хтось ще має інф-ю.В інтернет-магазині ТЕХНОМАН новий він коштує 242дол.Рік тому я купляв.Запрограмував і мусів продати.Має неперевершений холл!!!(якщо добре над ним посидіти)

Ревера нормальні в Midiverb II. Це знають всі . І ще порада - менше дивіться на циферки, а більше слухайте. Вчора похапцем пробували Lexicon Alex (16bit). В порівнянні з Lexicon MPX-100 звучить краще. Ну звісно що попри MPX-500 вони обидва "нервово курять на бальконі". Бо з 500-м теж порівнювали. P.S. Маркіянович, вітаю на форумі! Пиши ще! В тебе то люкс  виходить. А розказати молодому поколінню ти маєш що.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти