Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Sound and Perfomance on KORG pa 50 - 500 (обмін інформацією)
Sound and Perfomance on KORG pa 50 - 500 (обмін інформацією)

Доброго всім дням.


Шукаю добре налаштовані    Звуки та  ПЕРФОМАНСИ на KORG  pa 500.. (вказав ра 50 так як з ра 50 звуки підходять до корга ра 500). 

Рідні звуки  необхідних інструментів повністю добре не налаштовані.. в KORG, їх налаштування займає досить багато часу і заберає досить багато зусиль..

Тому пропоную альтернативу по обміну звуками, буду всім вдячний за інформацію ..


Терміново потрібен добре  налаштований звук  TRUMPET.....SOLO ,CONTRABASS,     BRASS...

На обмін маю теж   досить цікаве. Пропоную теж досить цікаві звуки  (відомих акордионів , саксофонів, цимбалів,сопілок скрипок  та  інших інструментів).. Отож пропоную обмін інформацією..

Не вказав ,що Звуки з ра 500 підходять до ра 50 (вже пробували )


моя почтa ---- pashan_11@mail.ru

Ну ще стилями обмінюватись то можна, а от звуками та перфомансами то навряд чи. Бо: 1. У кожного своє уявлення про звучання того чи іншого інструменту. 2. Я б не сказав що у коргу готові пресети погані, їх потрібно лише трошки підкрутити, і це не займає багато часу.  Хоча якщо тобі сильно треба перепідкручувати мої і чужі звуки та перфоманси, бо полюбому любий звук ти будеш підганяти по своєму, то я тобі у п"ятницю скину декілька. А поки-що тримай декілька стилів з налаштуваннями. Робив їх сам. Подивись на пошту.

Я б з радістю щось нове послухав на PA50, але немаю в компутері флопіка, тай взагалі незнаю де його знайти, тому і неможу нічого нового добавити!

Всім привіт.

 З Вами цілком згоден, що потрібно підкрутити той чи інший звук --- питання стоїть в іншому :
"Чи хтось знає як підкрутити і вміє (я маю на увазі кваліфіковано)це зробити?"   Звук(Sound)
Можна накрутити  а на апараті  звучати буде ? ?  


Я пізніше закину для  порівняння хоча б один інструмент налаштований, подивитись різницю між рідним звуком  корга і налаштованим (налаштовував не я ...)....

Там не все так просто як здаться в налаштуванні самого звука(не еквалайзера), а більш  більш детально.. нажміть звук ( Sound) і спробуйте  хоча б налаштувати трубочку(trumpet) для халтурних варіантів....  на100%....


Перфоманси-це налаштування ваших звуків,які ви використовуєте для правої( 3 інструмента) і лівої руки але вже з повним налаштуванням( якщо ви їх зробили).Згоден що тут теж є свої питання (як у вас стоять звуки у банках і т.д.) бо без відповідних звуків  теж звучати перфоманс не буде, а якщо й буде то можливо не тим інструментом... Тому для перфомансів потрібні звуки.... теж ваші  можливо які забиті в user....

Мені цікаво, тай думаю що не тільки мені а й багатьом  ..

-------які налаштування виставляєте на перфомансах ?(для халтур) 

-------які паруєте інструменти?не один ,щоб звучав  а  два , три інструмента  .....(для правої руки їх аж три,щоб звучало цікаво й гарно) .. 

------як розводите  (або чи взагалі  це не  робите ) панораму по інструментах... для гарного звучання 2-3 х..   те ж саме запитання по стилю....

 

Стилі - теж мають ту ж проблемку що і перфоманси ( якщо нема звуків і відповідних налаштувань звучати стиль вам  не буде,,, хоча можна методом тика догадуватись який інструмент міг би там бути чи так грати, але налаштування по звучанню стиля та інші . треба підганяти....------- сказав  уже тепер з своєї малої практики по налаштуванню.

 

 

 тай ще дуже багато....   

Цікаво все.... , розумні практичні поради по коргу ... 

 В неті мало інформації по коргам ра 500 , тай думаю що не тільки по них ...

 Якщо б все було так просто в інтернеті думаю ,щоб не шукали    стилі , звуки та інше ,особливо естраду....,хоч   естраду мало хто грає в живу, 

 Моя почта-------- pashan_11@mail.ru..

За стилі Вам дякую....




 

Назар привіт  -флопік  я думаю , це не проблема....   а тим  більше  в наш час  ..  якщо у тебе ноутбук ,то да, але вихід завжди є (у мене була 540 ямаха- знаю теж що таке флопік. і як треба помудохатись з діскетками). скидай інформацію на флешку, а зі стаціонарних компютерів перекинеш. сам так робив і не раз...

Якщо стаціонарний комп- можеш установити  флопік собі на комп-- даже сам , а флопік максимум  -50 грн. можливо даже новий , зараз точно не знаю цін, але можна б/у найти  в доброму стані...  
 

Конкретно кажучи по коргу, то дуже гнучка клавіша, і чим більше моливостей, тим більше мороки.  Усе дуже просто, читаєш мануал та крутиш, ну і звичайно слухаєш. Розказувати на словах як накрутити звук "Sound" з усіма осиціляторами та різними величинами ото дійсно складно, саме простіше показати, і скоро настане час, коли я на ютубі викладу такий відеоматеріал. Приблизно 1-2 міс. 

Що до порад по стс та перфомансах, то наприклад  можу зробити щоб тромбон та труба звучали в сексту. (усе є у мануалі+експеременти)

Щодо поєднання звуків, то беріть до уваги кращі зразки світової музики. Те що фортепіано в октаву+стрінги+дзвоники звучать кльово, то це знають усі. Те що кларнет+сопілка класс. Тромбон+труба. Все залежить від того що ви конкретно хочете грати. Що до панорами- просто згадайте як стоять музики, коли грають- відповідно і панорамте.  Панорама в основному розгружає середину та додає об"єм, тому старайтеся завжди її використовувати.  

Що до стилів, то так. Якщо у стилі використовується створений інструмент а не стандартний, то на іншому коргу він вже не буде так звучати, це ж зрозуміло. Просто потрібно до того стилю додатково загружати в юзери ті і нструменті, які використовуються у ньому.  

Справа в тому, що флопік в мене є робочий і шлейф до нього також, тільки нема куди його підключити до мого стаціонарного компутера!

 

А може є якась прога, що можна собі шось таке комбінувати зі звуками, а потім у клавішу собі поскладати?

Як то, нема куди підключити, мусє бути.

Роман подивіться будь -ласка в почту .. закинув вам сопілочки , попробуйте скажіть  є різниця в звуках рідних... чи нема?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти