Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » не працюе флешка в PSR 3000
не працюе флешка в PSR 3000

видае iнформацiю "informated disk*

Спробуйте флешку відформатувати у FAT32, або просто у FAT.

Купіть нову флешку. Можливо іншої марки.

В принципі як подана проблема, такі й відповіді........

Думаю варто детальніше описувати проблему для одержання допомоги !

Почати з марки флешки, її ємності та виробника (багато музикантів накопичівачі типу Ipod теж називають "флешкою" хоча це кардинально інший прилад, як по структурі так і фізично.

НЕ ВСІ ФЛЕШКИ МОЖНА ФОРМАТУВАТИ стандартними утілітами віндовса в FAT стандарті.

Для багатьох ( особливо великих розмірів ) є спеціальні ФІРМОВІ УТІЛІТИ.Переформатувавши такі флешки в FAT - ємність флешки стає 0 БАЙТ, хоча віндоза її бачить.

Чи читаються інші флешки на даній клавіші  ємністю  1-2 Gb? Бувають проблеми флешками  деяких  брендів, особливо великих розмірів (там трохи інша структура адресування)

Ну і найгірший варіант: починає "сипатись"...

Форматни ямахою

Була колись у мене флешка. Любий комп її бачив і працював з нею без проблем. А ось ДВД плеєр ОРІОН (не пам,ятаю модель) НЕ БАЧИВ - !!!  ХОЧ БЕЗ ПРОБЛЕМ бачив інші флешки такої ж ємності (1Гб). Ось така то справа сучасна електроніка.

О, Роман Shumaсher, Ви мені відкрили очі! Я то думаю чому я флеш накопичувач на 2G "навалив" при форматуванні Ямахою.

п.Ігор, радий,що є раціональні зерна в моїх коментах. Доречі надіюсь ви не викинули флеш накопичувач ? Його можна відновити форматнувши заводською утілітою.В часи моєї роботи в сервіс-центрі особливо флешки з приймачами та флеш-програвачі  носили "пачками".Після форматування віндозою з них зникає радіо, чи програвач.Так як віндовсовскі утіліти затирають на таких флешках  свого роду BIOS.

Романе, не викинув я того накопичувача, бо скільки не пробували його "реанімувати",, то все чомусь намарно. Ось в мене є запорена ката пам'яті xD на 32mb, то її мені дуже шкода, бо такий малий об'єм тепер рідкість.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти