Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » "Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів
"Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів

В даній темі пропоную писати про заклади в яких некомфортно працювати. Тобто: проблеми з електричною напругою, оплатою гонорару, незручності при розсташуванні оркєстру, акустикою приміщення, неповажні власники. Хотів би щоб тема мала більше статистичний характер і мала вигляд попереджувальної інформації. Коментувати пости небажано. (Тобто висловлювати своє "фе", давати поради тощо).  Давайте не перетворювати топік в чергову тему зі зливою флуду. Про які ще неподобства тут писати, то підказуйте  допишу в цей перший пост. Та і слід чітко вказувати назву закладу та місто де він знаходиться. Повідомлення про проблеми чи невдачі в безіменнихих закладах нікому ніякої користі не принесуть і подібно "інформація" безсенсовна.

на день валентина працювали в Купаві,що на Комарова (м.Львів).недоплатили 400 гривень

м.Новий Розділ Львівської обл. В залі ПТУ№6 препогані акустичні умови (бетонний коридор). В ресторані "Розділ" проблема з розташуванням. На сцені власники ставлять "модний" стіл для молодят і дружбів  з дружками, а музикантам треба шукати який закуток щоб розміститися.

Всім привіт. Кафе-бфр "ЯРОСЛАВ" неподалік м. Червоноград, Львівська обл. Акустика препаршива, але головне, спочатку весілля адміністратор - лагідна і привітна людина. А в кінці приходить до музик і вимагає (восени було 50$, зараз не знаю) плату за ел. енергію. Шановні, скільки ж треба апаратури і світла, щоб, грубо кажучи за 10-12 годин використати на 50$ ел. енергії?!!! Я особисто зі скандалом, але не платив, одні мрї колеги також. Але є такі, хто і плате, бо залякують "кришою". БЕРЕЖІТЬСЯ, бо, кажуть: "Предупреждён, значит вооружён"

"Львівський Ліцей Менеджменту".Гіршого залу не бачив.Хол.Музики не чути,себе не чути,при повністю скрученому ревері все одно виходить така каша-малаша.Одним словом то саме шо залізти в криницю і лабати там.А є такі мудрі,шо починають викрикати "А ти говори,співай без мікрофона".Ше такий зал є в Перемишлянах-то мєсне ПТУ
Кафе" Оксана" на Городоцькій.Не в обіду місцевим лабухам,но шефова кожних 15 хв приходить і починає діставати -"скрутіть хлопці баси трохи",трохи тихіше грайте" і типу того,ше умудряється диктувати репертуар,ну але то не страшно.Все би було добре,якби люди не ходили,і не просили зворотнього.Є там і свої плюси,але для них треба створити тему"Білий список ресторанів і т.д"

Ігор! Ідея супер. Маю пропозицію по її (ідеї) модифікації - створити розділ форуму "Відгуки про зали" (наприклад) - в ньому розділи міста, а тоді по містам тема "назва залу" і коментарі, позитивні, негативні... За пару сезонів, якщо по кожному місту зо 5 музик активно попрацює будем мали повну базу даних.

P.S. А ше я так подумав, мо зробити окремий сайт на ту тему? Бо якщо добре за то діло взятися, то в форумі буде тісно... Я мабуть спробую розробити такий сайт. Якщо сподобається - будем користуватись, ні - то обмежимося форумом.

м.Бережани ресторан "Перлина"кожен раз дістає що заголосно звучить і...

м. Перемишлани колишнє ПТУ, а зараз коледж :) акустика ЖАХХХХ!!! Велике бетонне приміщення.

с. Путятинці Рогатинський район. Молодих окрім того ,що до шлюбу й зі шлюбу то ще й кругом села тре вести, а воно ВЕЛИКЕ . Літом кайф , 7 потів стікає.

я грав в Козові в кафе Мрія...апарат звучить прекрасно..взяли 250$ ..гарно люди там забавляються..головне бачити що і як "йде" і  все як по маслу(звісно з великим репертуаром)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти