Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофон
Мікрофон

Хто що небудь знає про такий мікрофон як TONOCH DM109. буду вдячний за будь яку інформацію.

Судячи що пошук в Google-і дав АЖ (!!!) три сторінки неконкретних відповідей, то це черговий азійський ноунейм, ціною аж (!!!) 15 euro: http://www.musicashop.eu/Prodotto-Microfono_dinamico_per_voce_DM109__(copia_shure_sm58)-349 . Дітям бавитися піде!!!  P.S. Топікстартер називайте зрозуміло і конкретно створену тему, а то дуже якось на флуд подібно.

Доброго дня, можете підказати який кращий мікрофон радіо чи шнуровий, їхні плюси тамінуси? Дякую

Якщо одної моделі, то передають звук однаково. Бездротовий дорожчий і до нього потрібно постійно докупляти батарейки. Ось і всі відмінності.

Ну якщо тема називається "мікрофон",то пишу тут.Отож,доброго вечора всім.Може в кого завалявся такий мікрофончик-старичок Shure PROLOGUE 14L неробочий?Якщо є,чи не продасте мені?Цікавить корпус і,особливо,сітка.Середина вся в мене в хорошому стані,просто корпус потертий і найприкріше-сітка згнила(((.Викидати шкода-оригінальний і дуже гарно звучить.

І тишина.....Шо,направду ні вкого не валяється?

У мене така сама проблема із Shure 48 сітка практично згнила. А де взяти нову незнаю, а нова коштує як половина мікрофона.

Проблеми з корпусами зараз вирiшуються дуже просто купуеш в радiомагазинi дешевий але гарний китаець i перекладаеш туди голову зi свого старенького

Дл SM58 наприклад валом є копій. Одна з яких - це saundking skeh 031. Корпус майже повністю ідентичний, сітка голови трапляється нікілірована. Можна використати як корпус для ремонта.

Хлопаки, не завжди трапляється такий китаєць, щоб у нього "сіли" оригінальні комплектуючі. В мене Бета 87А, проблема та ж - гнила сітка - проьбував шукати китайця, щоб пересадити оригінальну середину - перепробував багато, але та ж проблема - не сідає голова, по причині іншого діаметру корпусної трубки, плата, ще сяк-так сідала, а голова ніяк. Знайшов вихід - після довгих пошуків нарив китайця, з якого можна скрутити сітку, навіть РІЗЬБА ПІДІЙШЛА... Диво)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти