Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Народ, яка вам різниця

Мені є різниця,,,я припустим  можу заробляти розбоєм...або кілерсттвом....)))) я ж цього нероблю...бо це протизаконно і аморально.....з музикою те саме....)))

 

Народ, яка вам різниця хто як заробляє гроші. 

Народові нема різниці хто як заробляє гроші, народна різниця в тому чого хтось вкладає в це гроші і заробляє так само, як той хто не вкладає!

Якщо людина може взяти АСУС і заробити більше ніж Ви - начить вона того ВАРТА.

Цілком з вами згоден, Вона вартує того самого АСУСА

 

Хочете показати, що Ви кращі

Тут ніхто нічого не хоче показати, тут люди спілкуються про наболіле. Якщо ви один з тих хто відтворює з ноута, і ви тут пишите, значить воно вас болить,але не забувайте що є другий бік медалі, в якого є теж наболіле, якщо я вас правильно зрозумів, то одна з сторін повинна постійно мовчати?

вперед строрюйте кантору і покажіть, що АСУСНИКАМ в тому світі місця не має

Ще раз наголошую!, ніхто нікому нічого не хоче показати, В цьому світі є місце для кожного! ніхто нічого проти не має тих хто навіть з АСУСом, але може гідно відпрацювати забаву ноутом і своїм голосом, а щоб таке зробити треба вкласти або гроші, або сісти і створити самому (стиль, фонограму), і гроші він бере тоді які він вартує, а не працює за 1000-3000! В більшості мова тут йшла про не таких  АСУСників, а про слюсарів, токарів, які ніколи не знали нот і поняття  що таке музика, зараз рахують себе великими музикантами, і хтось скаже такі часи!))))))

Слабо..?

НІ!!

А ви тут бла, бла..

А це вже пре західно- європейска культура))))))

На цьому всім дякую, писати в цій гілці не бачу ніякого змісту,в мене просто вже бракує  слів пояснювати, що я не проти тих хто вкладає гроші в фонограми. з якими можна достойно конкурувати.

P.S. Колись одна мудра людина мені сказала, коли робиш щось, то роби це як для себе, або своєї МАМИ! А  Ви - яка вам різниця!!!!

То чесно кажучи, хлопаки, розмова настільки  дебільна ,що самому нераз смішно читати своїж коменти....А ще смішніше читати конвульсивні спроби "мертвих" лабухів виправдати своє невігластво...Маразм маразматичний....Я сам не є супер якимось там віртуозом...граю простенько і часом  буває і фальшиво і так само як усі фанери використовую...точніше використовував, бо як вже згадував я на пенсії....Але попри все чудово освідомлю яке то все складає жалюгідне і убоге видовище....і народ ,саме основне, то також розуміє...туму і оплачує послуги лабухів, в 90% випадків як послуги уборщиці...І дуже мене забавляє напищений вираз морди лиця колег лабухів коли ті лапками починають по клаві тріпати в ритм фанєри і хвалитись я во в суботу вісілє граю....Цирк одне словло,професія клоун витісняє з весільної індустрії професію музикант...

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/8747/?page=1#post45363 "Ось казочці кінець..." Тільки не розумію - для чого постити на цьому сайті? Так виглядає що ТУТ є потенційні замовники...Вам би на "Гірко",а хоч би й на "солодко",але НІ - краще ТУТ себе прорекламую.

Зазвичай читають перше речення - решта переглядають. Чи варто писати?

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/8747/?page=1#post45363

"весело", "професійно", "недорого".Вибирайте будь-які два з трьох...Бо три вКупі бути не може.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти