Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що краще Ямаха чи Корг
Що краще Ямаха чи Корг

По-перше пане Богдане, я не казав що такої можливості немає у корг па50 чи па2х про. По-друге, я знаю корг па50 дуже добре. І погодьтесь, що ця функція є дуже зручною. 

Погоджуюся)

Але якшо добре подумати для когось може бути і мінус...Якщо дуже активно грати то воно може і помішати... сильніше нажав і збивка не там де треба....А в ямахи до речі, можна зробити збивку через педаль SUSTAIN, і не тільки збивку....

>>Але якшо добре подумати для когось може бути і мінус...Якщо дуже активно грати то воно може і помішати... сильніше нажав і збивка не там де треба

Ну так само можна сильніше замахнутись і не попасти на потрібну клавішу чи кнопку. Непереконливий аргумент...

Що-до педалі, то у коргу також можна назначити збивку, або ачелерандо чи рітенуто на педаль. А якщо комусь заважає збивка на велосіті лівої руки, то її просто можна відключити.

Ростиславе, теоретично реально все...Але погодьтеся, що на самих клавішах, натиснути сильніше на акорд більш реально, ніж промахнутися пл кнопці. Але аргумент дійсно не переконливий, вибачаюсь.

KORG i30 пробували? Після нього на РА 50 дивитись не хочу. (Власники РА 50 - без образ, будь ласка, сам на ньому працював довший час). А клавіатура - казка! В KETRONі, на жаль, не така! А, Korg чи Yamana, то, все таки Korg. (Моя думка).

Порівнюючи PA 50 і  i30, то тут нема про що говорити...i30 на три голови по звуку краща PA-50, пробував...Клас!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти