Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що краще Ямаха чи Корг
Що краще Ямаха чи Корг

Допоможіть. Не можу оприділитись які клавіші  вибрати Ямаха ПСР-1500 чи КОРГ ПА 50.

По весіллях використовував Ямаху пср-350.  

Пане Володимире, тут взагалі існує субєктивна думка. В залежності від того який ви полюбляєте звук. Управління також ними дуже відмінне. Мав ці інструменти у користуванні. Мені більше до вподоби Корг, звуки живіші, плотно звучить та й в управлінні зручніший, тільки після ямахи потрібно звикнути.

Як кажуть "на вкус и цвет..."послухай Yamaha і послухай Korg .Що більше довподоби те й бери.

Бери Korg PA800, самограй суперовий.,правда і коштує теж суперово.

Апарат то суперовий тільки за ті гроші що він коштує можна і PSR 1500 і PA 50 разом купити.

На такі питання нема відповідей в принципі і бути не може. Невже то так важко зрозуміти?

Важко вибрати - кидайте монетку чи гадайте якимось іншим чином.

За час, поки будете чекати відповіді, купите інструмент і заробите грошей. Не бійтесь купити не той інструмент - все одно купите не той, бо і знань нема, і ідеальних інструментів нема, і грошей нема...

Так що не заморочуйтесь самі і не морочте іншим голови, а купляйте що небудь...

 

На всіх форумах питання "що купити", а музики як не було, так і нема...

=На всіх форумах питання "що купити", а музики як не було, так і нема..=

Бо ніхто недає чіткої відповіді що ж купити?????6:))))) от хлопці і мучаться

Пане Ростиславе, з вами згідний, купляй-не купляй, а грати потрібно вміти. А що до чітких порад пане Бодя, як тут розсудити, є ямахісти а є коргісти, і кожен по своєму правий. Я належу до коргістів, тому і буду вихваляти корг а не ямаху чи роланд.

Пане Володимире, ось вам порада: Коли я вирішив купити нові клавіші  то мав 1500у.е. Вибрав в цій ціновій категорії інструменти, поскачував мануали та перечитав їх, щоб знати можливості клавіші, а потім просто послухав їх звучання. Досі жодного разу не шкодував який зробив вибір. Для прикладу: у коргу па500 можна назначити любу збивку на велосіті лівої руки(тобто сильніше натиснеш аккорд-піде збивка, дуже зручно при грі швидких творів), на скільки знаю такої зручності немає у пср1500, і є ще багато відмінностей в сторону корга, для цього читайте мануал. Як показує практика, на форумі в основному дають оцінку інструментам некомпетентні люди. Тому щоб не запутатися читайте інструкціїї до інструментів.

З повагою Роман Співак.

Roman Spivak >> у коргу па500 можна назначити любу збивку на велосіті лівої руки(тобто сильніше натиснеш аккорд-піде збивка

У Pa 50 теж така штука є

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти