Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?
Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?

    Тут закон        http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=3792-12

 

Дякую. Правильно,тут, я раніше(див. 1ст.) давав посилання.

Спасибі п.Романе,а також Вашому другу юристу!Подивився "Витяг" із Закону,знайшов термін "похідний твір", а так би геть не розібрався,"риючись" у цьому офіційно-діловому стилі самого Закону.Удачі Вам!

Прошу пане Василю. Я трохи подумав над цією темою, і дійшов такого висновку: Кожен композитор бажає аби його твір визнали не лише словами, а й грошами. Тому мені не дуже хочеться бути поросятком, і робити похідний твір на шедевр (для прикладу: Червона рута, Пісня про пісню, Естедей) за такі хіти я згоден, та ні зобов"язаний сплачувати роялті, адже сам пишу і надіюсь від того заробити. Але за такі "хіти" як Черние глаза, Мне все пофиг, Непара, та іншу низькосортну попсову музику сплачувати роялті я не збираюся.

Вітаю,п.Романе!Бачу,що ми вдвох тут з Вами затіяли дискусію...Про"Червону руту", я вже повідомляв вище,звичайно, згоден з Вами.Мені ті "Черные глаза" в печінках сидять.Шкода,звичайно, ніхто не долучився до спілкування.Я колись як "влетів" в податкову,не знаючи чим відбитись,так і заплатив по "повній".Зробили з мене "бізнесмена".Ну,нічого,хай людям буде добре,які слідкують за нашим спілкуванням.І тут в мене виникає "сумасбродна"пропозиція-а чому б на сайті(ось п.Роман має друга юриста),буду писати дальше в дужках(бо п.Романа я не знаю особисто і тому не даю "рекомендованого листа"),чому б нам,користувачам,не мати професійного юриста на нашому сайті?Звичайно,людині треба заплатити(не знаю,як це треба вирішити),але,не дай Бог,хтось потрапить в якусь ситуацію,пов"язану з нашою роботою,то давайте не будемо займати чергу до звичайних юристів.Не знаю,може, "утопічне" моє твердження...Ось мені п.Роман знайшов знайшов відповідь,а хлопці з Росії думають...

Доброго здоров"я пане Василю, та усім хто це читає. Що до юриста, то ідея гарна, нехай подумають модератори як це прокрутити. Але питання не тільки про авторські права. Якось був у мене випадок: купив я інструмент в магазині, всіх там знаю. Покористувався два дні, він мені не підійшов, вирішив повернути назад. Коли приніс до магазину всі мої знайомі у ньому сказали "не потрібно було купляти". Ось тут мені став в нагоді закон про захист прав споживачів, все таки повернули гроші.

Дякую за підтримку п.Романе!Думаю,що непогано,якби можна було залучити на наш сайт професійного юриста.Потрібно ,звичайно,заплатити.Ось і у Вас виникли проблеми(хай їх не буде!).Приклад-я не знав,що є "Витяг"із Закону,тепер знаю,як відбиватися від "хлопців" у чорних костюмах...

http://lib.rus.ec/node/149612 

Ну що панове музиканти, Азіку та Янеку терміново потрібно напонювати бюджет, то вже беруться і за нас, подивіться тут постанову- http://www.minus.lviv.ua/photo/Gocan/

Дрібненько написано. Може хто закине лінк сюди в тему.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти