Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Tyros 4
Tyros 4
Які відгуки, ви можете дати про цей апарат, і віднощення ціна-якість. Чи тяне цей синтезатор на ту ціну(5000$)?

З усіх кого я знаю, то тільки одна особа наважилася на придбання Тайроса 2. Це було до кризи і в Польщі, де більше заробляють музиканти. Та й купляв через кредит в банку (звісно що не під такі відсотки як у нас).  Що ж до ціни, то вона може й оправдана. А от кому потрібні такі інструменти сказати й важко. За ці гроші можно купити цілу купу пристойних синтюків і тішитись життям і музикою. 

Шановний Богдане ! Ви хочете придбати Tyros 4 ?А чи варто такі гроші платити для того , щоб років 6 їх відпрацьовувати?Правий пан Ігор , що за ті гроші можна накупити купу інструментів , які разом будуть кращі за любого тайроса.

Ні, я збираюсья s910 купляти, а цю тему я створив просто для обговорення цого інструмента.

Звісно, що 5к не вартує. Це ціна для тих, хто пищить від нового і тут же зливає попередню модель. Хоча, з іншої сторони це не телефон і не інша побутова техніка, отож тут немає такого ажіотажу.

Хто має гроші і не вважає це великою ціною - той купить.  І відробить за місяць при пристойній оплаті. Хто не має, а хоче і може - почекає півроку-рік. Решту ж створюють теми, аби просто так попе поговорити :)

Давайте ліпше тоді вже про Майбахи та Бугатті триндіти :) ....

Я знайшов нового з гарантією за 4000у.е.

Це повна шара - тре брати :)

Заслуживают внимания звуки и стили только Tyros 4 - это вещь, но зависит "в чьих руках". В интернете есть Demo некоторых

исполнителей на Tyros 4, так такие, что никогда бы не купил, а есть просто супер! Стили на всех Tyros до этого (2, 3) слабые.

Так что если менять, так только на Tyros 4 (49000 грн.)

Ketron SD-5 интересен, но это не рабочая станция (около 3000 евро), а Ketron AUDIA - сумашедшая цена (4500 евро).

На всех KETRON очень неудобно в реальной игре управлять инстументом - кнопок куча - лучше через USER PROGRAM.

Вот здесь человек знает что делает:

http://www.youtube.com/watch?v=UuwjrDb-0hY&feature=player_embedded#t=730s

или здесь

http://audioshop.com.ua/news.php?news_type=news&id=74

4

купив собі недавно, дуже задоволений. інструмент простий у користуванні, звучить плотно як МР3, так і його рідні стилі, практично різниці не чути. в порівнянні з любою ПСР-кою то навіть нема слів. клавіатура і звуки просто казка. але чи варто брати такий дорогий інструмент то вже залежить від кожного особисто (на мою думку не маючи хорошого звуку не варто кидатися за інструментом). нашим клієнтам (гостям на весіллі, чи п"яним в ресторані ) по великому рахунку все одно на чому ти граєш. Є мінус в тому що могли би вже в Тейроса  4 поставити хоча б модуляцію на МР3, ціни би не було. але в загальному  крутий апарат

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти