Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Yamaha PSR 630 , Не грають кілька клавіш, чи можу я це виправити сам, чи треба майстра ?
Yamaha PSR 630 , Не грають кілька клавіш, чи можу я це виправити сам, чи треба майстра ?

про лак чув, але думки розходяться, хоча більшість сходиться в тому що це більше косметичний ремонт, на деякий час. Резинки підходять практично з усієї лінії пср. На рахунок резинок від пультів, то вони підходять, сам так робив, правда на роланді, оскільки не мож було достати оригінали готові. Динаміка правда не зовсім пропала, але почала деколи вистрілювати, приходилось відключати.

послухай косметичний ремонт це графітом намазати,а токо проводящий лак це провірено. Тільки як що резинки лопнувші то тут і свята вода не поможе. Я десь років 5 назад брав октаву резинок на пср 520 за 20$, а 2 роки тому в мене заглючила клава на пср 630 працювали 2 клавіши не пригадую які я кожен контакт поновив тпл і маю спокій до сих пір хоча клавішу нежалію луплю аж пальці болять. Довожу до відома на пср630 стоїть один ряд резинок ана пср520 два ряди.

http://shlyager.te.ua/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=284&Itemid=3&lang=ru ось тут недорого коштують(165 грн)-в Тернополі знаходиться.Досить хороший магазинчик.А на рахунок графіту-є спеціальний рідкий графіт,сам натирав ним контакти в QS 300 ямасі-помогло

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти