Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Yamaha PSR 630 , Не грають кілька клавіш, чи можу я це виправити сам, чи треба майстра ?
Yamaha PSR 630 , Не грають кілька клавіш, чи можу я це виправити сам, чи треба майстра ?

Yamaha PSR 630 , Не грають кілька клавіш, чи можу я це виправити сам , чи таки треба до майстра ?

Можете виправити самі....

В мене такапроблема, спробуй резинки поміняти або контакти ластиком(гумкою) потерти.

Дякую , спробую. Я ними десь з рік не користувався, а тут прийшлося перепросити, і така от ситуація, Я  розібрав пройшовся пилососом, компресором продув ,  механічних поломок ніби й не помітив .

До речі, резинки під клавіші у нас в Україні я не знайшов. Я замовляв родичам в Москві теж немає найшли вони аж десь в Новосібірску да й то за 200грн. одна шт. а їх тап 5шт.

Звернітся в сервіс-центр Джаз-клубу в Києві: http://www.jazzclub.com.ua

Будьте готові, що резинки обійдуться приблизно в 100$

До PSR S 700 25 $ октава.А вони по мому однакові...

В  мене була схожа проблема на 540, вирішив дуже просто.
Розібрав клавіші, протер всі резінки на клавішай, які не працювали спиртом( водкою)_( палочкою з ваткою для вух) насухо витер сухою воткою, а  якщо не працюють кнопки- то підходять резинки від пульта телевізора( продаються окремо без пульта або з клейом силіконовим або без) правда сохнуть 12 год. вставляв пінцетом.
Вот це весь ремонт вам ... досі все працює.

Буду радий якщо це комусь допоможе...

Ремкомплект з токопроводящими резинками - ненайкращий варіант .В динамічній клавіатурі є дві контактні групи.Ремкомплектом можна "відшаманити" лише одну , друга -дуже тоненькі дві полоски по боках,в випадку такого ремонту може непрацювати динаміка. Резинки замовити реально.Якщо не помиляюсь вони продаються полосками-октавами.Були "ЕКОНОМ-варіанти" , коли при поломці декількох клавіш не міняв резинки цілої октави . а вирізав з полоски 1-2 кнопки й ставив в неробочі позиції.Якщо є бажання привести клавішу в хороший стан - однозначно варто міняти комплект.

Доброго дня. А хтось чув про токопроводящий лак, стебло сірника і намазати на резинки. Працюют  як нові

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти