Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

kozak - music, Будьте ласкаві скажіть в чому виражається АКТИВНІСТЬ ФОРУМЧАНИНА? П......дунца поганяти ні про шо....? Чи я Вас не правильно зрозумів?

Можу й закрити, а можу лишити для "веселих історій", вирішувати топікстартеру. Закривати?

Можу й закрити, а можу лишити для "веселих історій", вирішувати топікстартеру. Закривати?

Тамадування "обтерли", відеофотозйомку теж. Хто наступний? Господині? Дружки? Працівники ЗАГСів? Водії лімузинів? Приборкувачі голубів? Надувальники кульок? Косарі барвінку? "Запорожці"? Скандали, інтриги, розслідування" (с) 

kozak - music, як то ви зібралися закривати тему, якщо я ще не вставив своїх 5 копійок!?

Зі свого досвіду скажу, що, як оператори себе поставлять , так і будуть відноситися до них музиканти. Якщо заходить в зал дядько не побритий, помитий, але з камерою (kozak - music ЧЕСТЬ!)  підходить до музикантів, подає руку і я каже " Хлопці, робіть що хочете, хіба в першому заході не виключайте світло і пускайте менше диму"  , то якою треба бути зіркою-музикантом, що би не прислухатися, і не виконати прохання? А якщо ще й бачиш що людина професійно ставиться до своєї роботи, бігає, старається, то хочеться допомогти, співпрацювати, що би все пройшло на ура і не було тих "гнилих" суперечок.

А якщо приходить "нещастя родичів" з мильницею якій років більше ніж собаки живуть, без дозволу включає в одну єдину розетку в залі  (як часто буває) свої дві 500 ватні ЛЮСТРИ , а на ту нещасну розетку ми вже нагрузили майже 5 кіловат своїх прибамбасів ( 2кв звук, 1 кв дим, 1500 кв сніг-машина, бульбашки і ще купу світлових приборів) і в залі вибиває автомат під час першого танцю , то як можна з таким оператором знайти спільну мову!? він же всеодно винними зробить музикантів , бо вони "забагато того всього мають" . Тому все залежить не від професії оператор чи музикант а від ОСОБИСТОСТІ ! професіонал чи охламон.

Щодо диму, то згоден що музиканти часто не розраховують кількість диму і виходить що небритий, але помитий оператор, той що з камерою, виглядає зі своїм накамерним світлом як йожик в тумані!) Сам коли купив дим то любив тим побавитися до того моменту, коли треба було показати замовникам відео як ми працюємо , відео то взяв, а показати не було що. Всі танці в диму без світла , нікого не видно, щось там грає, і хтось в білій сукні танцює. Тепер купую дим меншої інтенсивонсті, додаю запах, що би гості "не кашяли" направляю його паралельно до каркасу зі світлом і на середину залу він фактично не потрапляє, а всі промені і так видно.

ЩОДО "ВИКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА" в першому заході ми взагалі намагаємося не вмикати світлові ефекти тому що як правило,  молодят забирають оператори , гості танцюють як на празнику а не як на весіллі і потреби в світло-ефектах нема. Коли приїжджають вже молодята, то включаємо все на перший танець але загальне світло не вимикаємо. ВИМИКАЄМО СВІТЛО в другому заході і то тільки на "дикі" пісні.  А місяць назад купив 4 світлодіодні прожектори заливочного світала і тим самим вирішив проблеми і свої і операторів, вже ніхто не скаржиться, все видно і без загального світла . Повірте зовсім не великі гроші, але вбиваєш одночасно двох зайців, покращуєш своє оформлення і позбавляєшся проблем з операторами.

ВИСНОВОК: не спихайте один на одного хто винен, а подумайте що Я можу зробити, що би в вирішити цю проблему.  Я свою вирішив, чого і вам бажаю)

P.S.

kozak - music, от тепер можете закривати тему, і то швидко поки хтось не відписав!

SHARIK - АКТИВНІСТЬ ФОРУМЧАНИНА виражається в отих "5 копійок", яких інколи "вставляють" :)

Дядько Хапко - Ви питаєте: хто наступний ? Напевно, КУХНЯ :) - коли не сідаю за стіл музикантів, після перших трьох тостів, то крім хліба та огірків нічого не можу знайти на столі - КУХНЯ винна !!! і молодята, бо накрили на всіх :)

Віталій Лесів - писати про заливочне світло, то те саме, що і про монітори ближнього поля - лишні витрати в колгоспі, не завжди схвалюються колгоспниками :)

Успіху всім !!!

 

"...лишні витрати в колгоспі, не завжди схвалюються колгоспниками..."

kozak - music, - А про "колгоспників" це ви даремно, не всі ж тут на сайті такі "страшні спєци", як ви, особливо у звуці, відео і світлі та все ж роботу свою більшість роблять добре і народ їм за то вдячний(і гривнями також). А то що народ возить з собою не завжди те що хотілося б то мабуть на то є свої якісь причини (технічні, фінансові, габарити залу, ціна замовленя і т. п.) Так що не треба про "колгосп", а то якось зверхньо вже виглядає.

"...коли не сідаю за стіл музикантів...   КУХНЯ винна !!! і молодята, бо накрили на всіх :"

Бачу вам ще хочеться про кухню та столи... Так "відік" же повинен знаходитись весь час в залі в звязці з тамадою і творити історію...Чи не так? Тож уточнюйте при замовленні питання "загального столу" у замовника і завжди на забаві будете ситий та напитий. Ми з колегом таке питання уточнюємо завждиі не встидаємося про то замовнику казати бо часи змінились, змінився і люд і не в кращу сторону подекуди, так що зараз тре все уточнювати, любу мелочь... Де сіло 150-200 чол. там завжди знайдеться місце ще для 1-2чол. завжди. І не потрібно буде ходити до музик на огірки які можливо то й залишені для вас випадково, а то б і їх змололи б. А кухня тут ні при чому як їм платять, як їми рулять та що вимагають то так вони й видають і накривають, а молодята до кухні на забаві відношення не мають і про столи їм мабуть і не в голові і то правильно... Всі питання до замовників і все буде гут, як кажуть.

ZZ2000  , ви коли пишете свої дописи, то таке враження, що у вас ціль не вирішення питання а просто посваритися охота. Та як маєте жінку то беріть макогін в руки і вперед,  тут форум для тем пов"язаних з професійною діяльністю а не якимись особистими симпатіями чи не симпатіями. 

Де сіло 150-200 чол. там завжди знайдеться місце ще для 1-2чол. завжди.

Ну напевно ви не працювали ніколи в ресотранах де місце коштує 600 гривень з чоловіка, чи більше,  і ніхто там музикантів і операторів не оплачує. А ще є такий нюанс що кухня столик не поставить якщо місця не оплачені, і лишній холодець з кладовки вам господар просто так принести не зможе, тому раз на раз не приходиться ...

 

Віталік, а чому посваритися ?  Ну як на мене мені неприємно що мене назвали колгоспником, хоча ніколи в колгоспі не працював...  І світла, ми не маємо тони... То що - без світла ми поані чи що... Багато з музикантів зробить таку забаву що аж куфайка завернеться і буде що пригадати, і без світла саме головне...  То я так, ліричний відступ, а сваритися почав не ZZ2000... Не він колгоспниками обзиває... Але все правильно підмітив! 

Звичайно що ми коли працюємо в кабаку - то маєм і заливку, і лазери, і голови ціна за яку сягає 1500 уо за одну...  Але коли купа моїх знайомих лабухів їде на весілє, то взагалі працюють буз лямпочок, а вігуки чую про їхню роботу, від людей, шалено позитивні!

 Ну як на мене мені неприємно що мене назвали колгоспником, хоча ніколи в колгоспі не працював...

А ми тут в дитячому садку що ображатися маємо, чи як? Ви музикант і жартів не розумієте?

Ну напевно ви не працювали ніколи в ресотранах де місце коштує 600 гривень з чоловіка, чи більше,  і ніхто там музикантів і операторів не оплачує. А ще є такий нюанс що кухня столик не поставить якщо місця не оплачені, і лишній холодець з кладовки вам господар просто так принести не зможе, тому раз на раз не приходиться ...Все треба обумовлювати нперед! Про що, шефова наша завжди нагадує клієнтам! Особисто ми сидимо на балконі (у нас на роботі) І оператор просто по причині "невстигання до подій" -не може сидіти разом з нами! Тоя за нас, але в кожного є індивідуальний випадок, і знову кажу треба все обговорити заздалегідь, як вже й казав ZZ рініше...

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.