Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Шо маємо - то маємо!!!
Шо маємо - то маємо!!!
Згоден колеги з усіма,і було б навіть смішно,якби не було так сумно.(Це за відео).
Я в свій час починав на електробаяні і машинка ударна,то вживу відіграв,потім ямаха,а тепер прогрес крокує вперед і люди привикли до хорошої музики,приходиться включати мінуса хоч граю і сам,як казав мій колега з сусідньго села:ми самі ж людей і зучили до хорошої музики,і як-то кажуть:на кожен товар знайдеться свій покупець.Я вже 3 роки як перейшов на мп3,ну співаю вживу,отримую сам задоволення,подобається й самому грати,клавіші завжди з собою беру,тут і так не знаєш куди руки діти як грає мінусовка,совісно.Ноут ховаю трохи внизу щоб дійсно не стирчав вище ямахи.Одне радує,що не один я такий.Граю з 1993 року.З повагою Анатолій.

На рахунок того що "жива весільна музика" померла - я не згідний. Є колективи які грають тільки наживо. Є клієнти які можуть за це платити. Тільки є одна біда - і тих і тих дуже мало

хлопці і дівчата ми самі людей навчили на фенери і тепер вже ніхто незахоче брати таку музику яка не звучить як оригінальний твір ,віхід якщо ми себе поважаєм грати вживу все що не являється супер хітом)))проканує я пробував і пояснювати тим хто цікавиться що фонограми лише хіти бо їх дуже складно відтворити.А знаєте що обідно коли починав грати то грав все наживо,брат на самограї з вимкненим басом а я відповідно на басу,і люди приходили нас бити чого це ми фанєру талкаєм,і сміх і гріх)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти