Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » перші враження про сайт
перші враження про сайт

У мене запитання.  Я попробував скачати мінус, але він пропонується відкритись в Опера, а не в Вінамп. Можливо щось треба в настройках змінити? Допоможіть, будь - ласка.

вмене так само було,поки я непоставив Mozilla Firefox.попробуйте собі поставити!!!))

1+1=?

Це не бан-це їхній глюк.В мене була така сама фігня.

Почистіть хеш,обновіть браузер. 

Багато сказано...,п,Роману Метельському-респект,як кажуть, це він нас організував,тому маємо можливість спілкуватися.Всім доброго здоров"я!!

Багато сказано не по темі:) Ну не читають люди назву теми а пишуть що на душі лежить там, де очі бачать.

сайт супер допоміг мені швидко повернутись на ринок весіль респект творцям, але висловлю своє побажання  хотілосяб щоб сайт в майбутньому реорганізувався з території де можна на халяву накачати якісних фанер в територію де твориться музика ,щоб фонограми замінили на тексти пісень і партитури а форум щоб став повноціним зібранням музикантів на якому можна булоб вирішити гарячі питання , такі як ціна на музику в наступному сезоні чи наприклад співвідношення в репертуарі ураїнських пісень та зарубіжних і тд і тп

Чи буде сайт територією, "де твориться музика" залежить від нас, жителів сайту. Власник сайту дав нам можливість знайомитись, спілкуватись, розвиватись. Отже якщо ми не зупинимося впершись рогами в фанери, то впевнений, що і сайт буде розвиватись разом з нами, бо попит породжує пропозицію.

Великий глюк на сайті. (На 27.02.11)

при заході через оперу 11 .01  і  через "глюкссловер 8"  напрослуховування будь якої музики спарцьовує "редірект" (перехід) на сайт довбаного кулемета. 

ДОСТАЄ і недає насолодитися музикою.

Моє перше враження про сайт - він просто СУПЕРОВИЙ! І надалі воно не змінюється!! Так тримати!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти