Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » перші враження про сайт
перші враження про сайт
Дякую за сайт! Дійсно все по ділу!!
Сьогодні надибав такий прекрасний сайт. І нарешті найшов те, що давно шукав. Пісні, тексти та мінусовки українською мовою. Ще слабо він наповнений. Подивлюся що у мене є - залию
Сайт наповнений досить не слабо!!! Присутні мінусівки майже всіх виконавців! Дійсно, прекрасний сайт!!! При нагоді заллю свої речі.
Сьогодні вперше надибав цей сайт і.... Здохнути можна!!! Де я раніше був??? Народ, це просто бомба!!!! А я ж на весіллях давився російськими піснями і людей давив... Молодці!!!!
Єдиний недолік - дуже повільний... Все інше - супер!!!!
Дуже гарний і дуже потрібний сайт,особливо в даний час!Велике ДЯКУЮ!
Спасибі всім, хто доклав зусиль до створення укрїномовного сайту. Зокрема, щиро дякую модераторам. Нових творчих Вам здобутків та поповнення сайту хорошими піснями. Я сьогодні вперше на цьому сайті. Сподобалося, зручний в користування, САЙТ СУПЕР!!!!!!
Спасибі всім, хто доклав зусиль до створення україномовного сайту. Зокрема, щиро дякую модераторам. Нових творчих Вам здобутків та поповнення сайту хорошими піснями. Я сьогодні вперше на цьому сайті. Сподобалося, зручний в користування, САЙТ СУПЕР!!!!!!

То не перші враження, але після оновлення я зайшов вперше. Дизайн простий, але мені сподобався. І наповнення йде повним ходом. Так тримати!


Хочу виразити свою щиру подяку тім творчим людям які створили цей сайт, це грандіозна робота. Особиста подяка моєму сусіду Назару Рибак який поміг мені сюди попасти. Я думаю не тільки я та інші лабухи України та міста Лева будемо радувати наш народ чудовими піснями. Процвітаня ВАМ в майдутньому.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти