Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » перші враження про сайт
перші враження про сайт
Добрий вечір. Я в шоці від такоі халяви!  Думав що благодійність давно склякла. Ти Роман як добрий самаритянин! Удачі тобі! Давай народу фанери-і він тобі буде вдячний!
це один з найкращих сайтів фонограм наших вітчизняних виконавців!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Доброго ранку! Дякую за прекрасні пісні! Підкажіть,будь ласка, як відкрити архів з плюсами, я їх скачав, а відкрити не можу, треба пароль, де його можна купити?  
Архів з плюсами залила та ж людина що й мінус. Пишіть до неї.
Біда в тому, що я не можу тій людині написати, натискаю "відправити", а мені відкривається Книжковий клуб, або жіночий журнал. Ось такі пироги. 
сайт просто СУПЕР!!!!!,мінуси найкращі, все що шукав знайшов!!:))
Сайт - просто чудо. Я так довго і безуспішно шукала мінус "Явора і яворини". А тут - все просто. Правда, довго реєструвалася. Ніяк не виходило. Довелося реєструватися під іншим ім"ям та на іншу ел. адресу. Щиро вдячна тим, хто створив цей сайт.
Сайт - просто чудо. Я так довго шукала мінус "Явора і яворини". І все - безрезультатно. А тут - все просто. Правда, довго реєструвалася. Ніяк не виходило. Велике спасибі тим, хто створив цей сайт.
Браво!Такого сайту не вистачало в Україні.Велика подяка за вашу працю.
Дяую за такий проект, який Ви створили.Я почтківець і для себе відкрив дуже багато нового!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти