Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Бачив в гамазині  Yamaha S910. Шо то таке, і як взагалі зарекомендувала себе серія  "S"???
 

Серія S доволі не погані інструменти.В мене s700 , звучить на апаратах супер.Я вже колись писав тут що від psr 530 і до psr 1500-9000,звуки всі однакові були.А в серії s звуки інші.Там тільки мega voice як звучать файно.S 900 по звукам ще мошніше  там э звуки Super articulation, вони імітують звуки живого сакса ,труби ,гітари.Наприклад граєш звуком саксофон,нажимаєш на педаль а в клаві "саксофоніст" вдох бере :) і  різні під'їзди можна робити.Плюс до того в 900 - 910 є гармонайзер ,900 і 710 хаває wav фомат.А 910 mp 3 бере.Таке собі чудо вражої техніки.І ще дуже зручні в користуванні.Як що захочеш взяти собі то не пожалкуєш.Правда там ціна на 910 пошти під 2000$

Мав можливість місяць покористуватися s-900, а перед тим Korg  pa -50, як на мене корг звучить крутіше, набір звуків кращий, в користуванні зручніший, єдине, що wave не читає, і флешку вставити нема куди. Одним словом моя думка є суб"єктивна, але мені здається, що за ті гроші краще взяти корга, або ще добавити і взяти Korg PA -80, то взагалі, бомбовий інструмент!)

Недавно в знайомого трохи побавився на KORG РА-80. По звуках - круто!!!, але YAMAHA, як на мене трохи зручніша (може через те що довго на ній працюю). Чи варто міняти PSR1100 на S910?

Якщо є така можливість то звічайно міняй . Я б поміняв.У мене на роботі 1100 стоїть . То по звучанню S 700 на багато крутіше. А S 910 я думаю ще краще буде.

Подивись сюди http://www.youtube.com/watch?v=2UVOkCF8wGk або глянь тут http://www.youtube.com/watch?v=IKg8fxjsVQY&feature=related зверни увагу на 4:30 хвилину цього відео.

Я згідний, що для халтури Yamaha може і зручніша, але то все питання звички...

Напевно, зупинюся на  S710, але все одно є сумнів чи варто PSR1100 міняти на S710?

Звичайно варта. Ось основні переваги: 

1. S-710 -  Поліфонія - 128 - а в  PSR 1100 - 32

2. S 710 читає аудіо файли (міні-дисків та ноутбуків вже не потрібно)

3. S 710  має аудіо-рекордер (дуже зручно записувати на ходу власні фонограми чи живу лабу в аудіо формат)

4. S 710  - це нові сучасні звуки та стилі.

 

P.S. Надумаєш робити обмін  - можу допомогти. Телефонуй.

А телефон???  Маякни. Поговоримо. 0679522060 Ігор
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти