Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі для Roland Styles G-70, E-80
Стилі для Roland Styles G-70, E-80

ну і як то назвати? по перших двох посиланнях, то там нічого нема. На гуглівському диску, то ясно, що вони забрали, ну а по третьому посиланню, то офіційна сторінка, і воно платне. Я ж просив посилання на нормальну прогу з креком. Дивлюся, що ось такими повідомленнями Анатолій лише рейтинг собі набиває. Користі з таких повідомлень нуль, а рейтинг чувак набиває.

 і воно платне. Я ж просив посилання на нормальну прогу з креком

А чому воно повинне бути безплатне? Його що ніхто не робив? 

Коли вже пройде колгоспна звичка все красти?

Я просто шалію від наглості: чувак шукає де б то вкрасти, але не знає де погано лежить. І возмущається чому ніхто не скаже де погано лежить!

Якби ввічливо та з повагою, то може хто й дав би....

Та вже попросив у людей і дали. Світ на відміну від наших форумчан не без добрих людей і люди в реалі так не вимахуються. Колгоспна звичка і т.д. Здається варез і креки тут не заборонювали. Принаймні в правилах я такого не читав. Якщо кому треба будуть проги, то напишіть на пошту, поділюся.

ніяк не можу завантажити стилі в корг.

є папка наприклад NEW_NAME.SET

в даній папці є підпапка STYLES, і по документації, коли натиснути на коргу кнопку sdcard, то воно повинно підвантажитися просто для перегляду. Нічого не підвантажується. Як я повинен зробити так, щоб не встановлювати стилі, а просто підвантажити їх для перегляду. Тобто,  щоб з флешки тимчасово покористуватися, переглянути?

пропав звук на korg pa50sd. після відновлення середовища, через дискові утиліти, кнопка restore,  і зачитав бекап, то просто пропав звук. При завантаженні все пише, що стилі завантажуються, можна запустити, то йдуть секунди, а ось звуку нема. в режимі демо також звуку нема, і при встановленні флеш карточки зі системою, при включенні не пропонує завантажити систему. Питання, в чому може бути проблема? як відновити до заводських налаштувань?

Тема про Роланд, а не про Корг. Вчимося порядку...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти