Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що робити з дублями?
Що робити з дублями?

Ви як модератори повинні слідкувати за релізами.І самі вирішувати, що видаляти,а що залишати.Взагалі в цьому і полягає робота "модератора" робити порядок і вести спілкування з релізерами.

Але я думаю,якщо сайт з mp3 мінусами тоді приділяти увагу якості аудіо,а не словам,правильним назвам!!!!!!!!!!-це проблема флудильщиків,їм би ше додому принести і замісьть них кнопку натиснути,а музика повинна бути якісна!!!!!!!!!!!!!

І зверніть увагу на форуми!!!!!!!!!! Там люба тема перетворюється в флудильню!!!!!!!!!!!

Юра! Дивіться по--своєму.Дійсно,багато дублів.Я особисто проти цих перекладів "Беліе розі","Сива ніч,"навіщо вони на нашому сайті?Так,бляха,перекладають,що нема куди.Перепрошую,Юра,за гостре слово.Удачі всім!

Юра!Воно тобі важко,"конечно.."Удаляй ,поважаю тебе за гумор...Удачі,тобі,Юра у славному м..Львові!

Я вважаю,як-що хтось має текст або плюс , може просто вложити до коментарів данної мінусовки.

Хибна думка. По-перше, якщо текст буде в коментарі, який 20 чи 30, то це не зовсім зручно, крім цього, буває що в коментарях дають декілька варіантів тексту, з помилками і безщ і т.д. Тому текст має коректним, він бути в конкретному місці, де користувач буде сподіватись його побачити.

Щодо плюса, плюс завантажити може лише той, хто завантажив мінусовку. Посилання на файлообмінники не рахуються, вони як правило недійсні.

дописів багато, мабуть не скажу нового, АЛЕ

  • видаляти потрібно менш повний дубль (хай навіть і авторський) але в дублі повинно бути вказано хто аранжувальник (якщо авторський). Якщо якість різна, зоставити якісніший, але його автору дати знати, що є дубль, щоб або доповнив свій, або претендент на видалення
  • На рахунок образ: думали в казку попали думаю якщо є час зробити свій мінус, то текст люди мають, а плюс знайти в інтернеті не проблема. Можливо жорстко звучить, але справедливо. В коментарях текс і т.д. не завжди можна знайти (в нас все ще є люди, котрі мають повільний лімітований  інтернет, поважаймо їх, і їх кошти. Не завжди є можливим гортати 5 сторінок в надії "а може там є текст")

ще одна порада: плюси тільки на сайт (якщо можна) оскільки файлообмінники часто просто видаляють файли.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти