Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Зміна тональності в мінусовках
Зміна тональності в мінусовках

На рахунок ТВОРЧОСТІ нажаль не всім дано,а співати ж хочеться.Тому,хлопці,нашо вам морочитися з важким і довгим вивчанням секвенсорів,та ще й не на регйональній мові, качайте Мелодайн,транспонуйте і буде вам щістя.

Спробуйте прогу"Тайм факторі" Працює,правда, з файлами wav

Доброго всім здоровя.Допоможіть знайти хорошу та зрозумілу програму яка б допомагала мені підняти чи опустити тональність на 1-2 тони.Напишіть ссилку на таку програму і як нею користуватись.Саму найпростішу.Наперед всім вдячна.

Найпростіше в звичайному плеєрі АІМР-3 .Включити плеєр,натиснути на значок гаєчного ключа,потім-звукові ефекти,-менеджер ефектів,- висота т... ,але за якість не ручаюсь.

а в cubase як міняти тональність??????

Чого?

Особисто я використовую програму ВАВЕЛАБ-6. Програма тільки на перши й погляд складна, звісно, можливостей програми ого-го-го, та, змінює вона тональність просто супер, якість не зникає і головне відсутнє підвисання чи то якесь плаваюче приторможування музики як то буває часто на інших програмах зі зміною тональності. Звук іде чіткий. весь процес зміни тональності займає не більше двох хвилин. Також можна прекрасно без будь-яких втрат змінювати швидкість. Один недолік це те, що програма в результаті (можливо я щось не правильно роблю) змінює оригінал. Тому для страховки я роблю попередньо копію з фонограми і вже тоді експерементую з нею - вверх, вниз, повільніше, скоріше ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти