Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

Якщо у вас є цікаві ідеї пля покращення роботи порталу - пишіть сюди. Наперід вдячний.

Ще не вистачає жанру Dance!!!!

Шановні модератори,  чи можна було б добавити до кожного мінуса або оцінювання, або коментарі?

Я також підтримую Руслана на рахунок коментарів до кожної мінусовки!

І ще якби на фотофайли або відеофайли можна коментарі також!

Дуже хороша ідея!!!

Ще зауважив одну річ. Коли натискаєш на ссилку з плюсом - то ця ссилка відкривається в цьому ж вікні, і сайт пропадає. Звичайно, можна вибрати пункт "відкрити посилання в новому вікні" але було б набагато зручніше ящоб це посилання автоматично відкривалося в новому вікні. Дякую!!!

Цитата: "Якщо у вас є цікаві ідеї пля..."

Та які, пля, ідеї. Файний, пля, сайт. Нормально, пля .

P.S. Смайликів мало і вони нікрасіві.

Форум захаращений. Розділів забагато по одній темі.  Пропоную зробити так як на тамаді.

Щоб був форум повноцінний потрібно щоб була можливість відповідати на пости дописувачів з цитуванням. Маю надію що це передбачено, але ще не впроваджено з технічних причин. В приватних повідомленнях було б незле коли проставлявся час. Ніби й дурничка, але деколи важливо.

Забув дописати, що відсутня така фішка, як зазначення коли дописувач востання відвідував портал. На попередній версії та штука діяла. Не думаю що це можна роцінювати як обмеженням конфіденційності. Але досить було зручно. Принаймі було зрозуміло чому нема відповіді при приватному переписуванні. Краще б було коли б ця інформація вказувалася в рубриці "Друзі". Ну це моє таке побажання. От чи потрібне воно, чи ні, вирішувати вам. 

Було б добре мати можливість підписуватись не лише на повідомлення в конкретній темі, а й на нові теми, щоб не лазити кожен день по всіх розділах, а чи не зявилось щось новеньке. Це може приходити на мило, а може десь в профілі показуватись. Причому я рекомендую зробити підписку на нові теми "по замовчуванню" з можливістю відключити. Це буде потужно - хтось створює тему з якимось питанням, всім користувачам (хто не відписався, тобто всім активним учасникам) приходить мило про це, протягом дня більшість з них підключається і, можливо, вирішується питання. А не те, що зараз, коли один допис в місяць в тему додають. Це б дуже оживило форум.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти