Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Вибір мікрофону.ціна/якість
Вибір мікрофону.ціна/якість

Ці мікрофони серії ОМ бомбезні - жоден(!) динамічний "шур" і близько біля ОМів 5-х, чи 7-х і "не лежав"!!!

А ще хтось про це знає чи тільки ви? Інакше чому вони ідіоти в райдерах ці "шури" пишуть?

Така безапеляційність нічого крім реготу не викликає. Нічого немаю проти Аудікса, нормальний мік.

Якби мав би "з жиру" на щось свої "ОМіки" замінити, то хіба що на Neumann KSM-105

Перед Нойманом треба було б поміняти пульт-підсилювач-акустику. Інакше нема змісту.

pete fedyshyn читайте уважно мій і попередній пости... Мова йшла про Audix, оскільки я володію кількома динамічними моделями цього виробника з доброї волі поділився своїми враженнями і досвідом.
Багато людей їздять "жугуляком", чи "москалем", але ж ніхто не навжується стверджувати, що це кацапське залізяччя краще від Мереседеса, BMW, чи Мазератті, хоча дуже багато людей продовжують їздити і купувати "ВАЗи - ТАЗи"- це я до того, що ви пишете про мої переконання щодо Shure-Audix : "чи ще хтось про це знає чи тільки ви? Інакше чому вони ідіоти в райдерах ці "шури" пишуть?"...
1) Назвіть мені хоч одну (!!!) динамічну модель Shure, яка за своїми параметрами, АЧХ перевищує Audix OM5, Audix OM6, Audix OM7, Audix OM11 - ХОЧ ОДНУ !!!
2) Реготати собі можете до судом в пупку, але сміх без причини, як відомо, не являється ознакою великого розуму, фундаментальних знань і глибокого інтелекту...
Щодо "сенсу поміняти пульт-підсилювач-акустику - "перед покупкою Neumann KSM-105" :
                       Заявлені мною -
а) мікшернгий пульт Mackie Onyx 1220 являється аналоговим пультом преміум класу - тобто це апарат  з найвищої полиці якості, це кнайкраще, з того всього аналогового, що рвиробляє законодавець світової мікшерної моді Mackie !
б) підсилювач C-Audio Pulse 2*1100 - це туровий підсилювач від одного з найповажніших виробників у світі подібних девайсів корп. Chairman, яка являється власникком таких брендів, як Soundcraft, Lexicon, JBL, Crown, та інших дуже поважних марок!
b) топи Peavey UL215H може й не найкрутіші на світі, але однозначно на кілька пізицій кращі від усіх разом взятих коробок, які продукує наприклад - Park Audio, чи Behringer, а навіть брендових бюджеток - JBL JRX215 ! В цих топах (Peavey UL215H) стоять по 2 НЕ БЮДЖЕТНІ легендарні динаміки 15'' BlackWidow®, та НЕ БЮДЖЕТНИЙ компресійний драйвер RX™22 .
  І на кінеь  - замість того, щоб  "тролити" і "флудити" - краще було б подумати, якою доброю порадою можна допомогти колегам по цеху... Будьте доброзичливішим і простішим у спілкуванні і люди будуть вам за це вдячні...

читайте уважно

я читаю уважно, тема "Вибір мікрофона", і тут мова не тільки про Аудікси.

"ВАЗи - ТАЗи"- це я до того, що ви пишете про мої переконання щодо Shure-Audix

Якщо порівняння Shure SM58 vs Audix OM5-6-7, то саме що ВАЗ vs BMW, то ви великий спец

Назвіть мені хоч одну (!!!) динамічну модель Shure, яка за своїми параметрами, АЧХ перевищує Audix OM5, Audix OM6, Audix OM7, Audix OM11 - ХОЧ ОДНУ !!!

Якщо вибирати за АЧХ  і параметрами то китайці впєрєді планєти всєй

а) мікшернгий пульт Mackie Onyx 1220 являється аналоговим пультом преміум класу - тобто це апарат  з найвищої полиці якості, це кнайкраще, з того всього аналогового, що рвиробляє законодавець світової мікшерної моді Mackie !
б) підсилювач C-Audio Pulse 2*1100 - це туровий підсилювач від одного з найповажніших виробників у світі подібних девайсів корп. Chairman, яка являється власникком таких брендів, як Soundcraft, Lexicon, JBL, Crown, та інших дуже поважних марок!
b) топи Peavey UL215H може й не найкрутіші на світі, але однозначно на кілька пізицій кращі від усіх разом взятих коробок, які продукує наприклад - Park Audio, чи Behringer, а навіть брендових бюджеток - JBL JRX215 ! В цих топах (Peavey UL215H) стоять по 2 НЕ БЮДЖЕТНІ легендарні динаміки 15'' BlackWidow®, та НЕ БЮДЖЕТНИЙ компресійний драйвер RX™22 .

Я за вас радий і за Harman (так називається ця компанія), ще скажіть щось добре про Behringer, бо вони власники Midas і KlarkTeknik, тому вони тоже класні

І на кінеь  - замість того, щоб  "тролити" і "флудити" - краще було б подумати, якою доброю порадою можна допомогти колегам по цеху... Будьте доброзичливішим і простішим у спілкуванні і люди будуть вам за це вдячні...

Якщо я не підтримую ваших радикальних поглядів на мікрофони, то я "тролю" і "флуджу"? У вас викривлений світогляд, я якраз допомагаю колегам прийняти правильне рішення тим, що не підтримую ваших однобоких поглядів, а заохочую дивитись на справу ширше. Бо насправді усі професійні мікрофони цінового діапазону від 100$ можна розглядати як нормальний вибір, все решта це особисті вподобання і не треба нікого переконувати у своїй правоті, бо це виглядає просто смішно. Вам подобається Аудікс, я радий за вас, але казати,що Шур 58, чи сінхайзер 945 то барахло, то видає вашу профнепридатність.

Чуваки, скільки разів вже "перемивалась" тема "За шо так люблять SM58, коли є інші круті мікрофони"...

Не полінуюсь і ще раз узагальнено відповім: 58 став легендою і це ставання можна виокремити на дві складові: несвідому і свідому.  Несвідома - це "Ти шо, та куплю підисєтвосьмий Шур і зразу зазвучу". Ми таке аналізувати не будемо і йдемо далі.

Свідома складова: через рік/два/десять/двадцять/сорок дев'ять (саме так, на ринку з 1966 року) дуже багатьом людям стало зрозуміло, що ця модель ідеально збалансована по набору характеристик. Все. Це і є пояснення легенди. Він універсальний для всіх типів голосу, ним можна скористатись для підзвучування інструментів, він живучий і т. д. Не проблема спроектувати і виготовити мікрофон з суперчастоткою від інфра- до ультразвуку, яка дивним чином пасуватиме до різних умов зйому, з суперстійкістю до фідбеків, з феноменальною живучістю, але сумістити це в одній моделі, як це зуміли браття Шури, щось допоки нікому не вдається.

Перед початком подібних дискусій варто просто уточнити вихідні позиції: чи ми говоримо про мік, який ідеально підходить саме мені як виконавцю у саме цій ситуації (студія, концерт), чи про універсальний мік з точки зору звукорежа/прокатника, який запросто можна виставити на будь якому концерті будь якому виконавцю і нічого критичного при цьому не станеться...

То  "лікарство від Сергія" хамить в приват:

    Добродію ви банальний хам  з комплексом меншовартості. Можливо вам бракує можливостей для публічного самоствердження? Пошукайте собі для цього привід довкола себе серед свого оточення, а не в інтенеті - можливо дістанете за своє хамство "по хоботу. На форумі ви поводитесь як токуючий тетеря, не бажаючи чути аргументи і відповіді інших. Співайте і далі в так любимий вами 40-літній SM-58, прапор в руки і балалайка на шию. Як правило так ведуть себе люди, які нічого в своєму житті кращого не мали і не бачили.
       Я самодостатня особа, професійний  музикант з понад 30-ти літнім стажем роботи і достатнім професійним і життєвим досвідом і не потребую вашоюї думки і оцінки на мої погляди і професійної придатності, 4 роки програв у Сполучених Штатах  як професійний музикант і надивився в електроніці на таке, що вам і не марилось і в житті не зустріненться!
         На цьому полеміку з вами припиняю, як недоцільну трату свого особистого часу і емоцій. Спеціально пишу вам відповідь особистим повідомленням, поважаючи усіх учасників форуму. Залишайтесь собі при своїх  перконаннях...

..... з комплексом меншовартості

......в порівнянні з вами? це тому, що в мене Аудікса нема, а тільки Shure, ElectroVoice, Sennheiser, Audio-tehnica, AKG, Samson?

Мірятись з вами нічим не буду, не дивно що " програв" у Штатах, з таким вузьколобим мисленням важко виграти

як професійний музикант і надивився в електроніці на таке

"надивився", а я з "таким" працював, зокрема озвучував заходи так на 40 000 осіб, і точно знаю про що говорю.

не потребую вашої думки

і не треба, співайте в Аудікс про фірму Chairman і вірте в свій "достатній професійний і життєвий досвід"

дістанете за своє хамство по хоботу

у мене немає хобота, може тому що я 4 роки не "програв", то напевно виростає хобот при "достатньому професійному і життєвому досвіді"

спеціально пишу вам відповідь особистим повідомленням

відповідь на що? я вам особисто нічого не писав, я писав свої думки на форумі з приводу вибору мікрофону. а тут на форумі появляються постійно такі, як ви, в яких життєве кредо : я самий класний і самий мудрий, самий з досвідом, я в штатах, та я. я, я...... а якщо ви зі мною не згодні то ви хами , у вас хобот і т.д.....

на цьому полеміку...припиняю...

давно пора.....ідіть співайте в Аудікс підключений до пульта ПРЕМІУМ класу від компанії Chairman

 

P.S. Модераторів прошу відреагувати на випади хамства "Ліки від розпачу" & Сергій

 

Моя думка така: маючи ОМ5 і ОМ6 я порівнював з СМ58, для тембра мого голосу ОМ підходять краще та для співачки все навпаки! Думаю правильно це під певний тембр голосу потрібно підібрати правильно свій мікрофон.Взагалі вважаю що помилка багатьох якщо мік звучить потужніше (порівняння СМ58та EV767) то він кращий.Мікрофон відбирається ще за такими критеріями як динаміка звуку, мелодійність , чутливість( не завжди на користь), частотний діапазон, частотна характеристика, прозорість і правдивість відтворення голосу і читаємість в міксі.

Що ви так вчепилис в той Аудікс? Коли я його купляв, то про нього ще ніхто на цьому форумі і не чув і був спокій, бо "суперкруть" була Бетя. Вже всі перепробували Шури, Сенхи, Войси... На черзі Аудіотехніка, Неіл, Телефункен. Бариги завжди мают заробіток з "грамотних" лабухів.

Бо народ кидається в крайнощі, якщо тобі сподобалось, то не значить що воно найліпше. Є професійні мікрофони  різних виробників, вони всі хороші і всі різні. Одному підходить одне, другому інше. Так ні, будуть доказувати шо моє наліпше, а якшо ви не згодні, то я на вас образився.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти