Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д. 

Лабали в Волинській області. Підходить "готовий" чувак із запорожців. Діалог:

- Хлопці познайомимся?!

- Давай! Я Ігор - клавішник.

- Я Славік - гітара.

- Мене Богдан - акордеон.

- А нас Юрка!...

Село. Ранок. Світає. Скручуємо дроти. Дядько, "готовий в третій степені", підпер буду і питає:

- Хлопці, а звідки ви, най, будете???

Село. Ранок. Змотуємо останні шнурки. Підходить хлопчина років 12, і каже: що вже грати не будете, ми відповідаємо що ні, а він починає благати ну ще хоть одну пісню.

Лабали в м. Шкло на Яворівщині.

Питання:

- Хлопці, ви зі Шкла?

- Нє, ми з м"яса.

Доречі, вітаю лабухів з Радехівщини! Недавно грали там весілля -  захід від 4 до 6 годин. Жорстоко... Два дні так - ледве стягнули! Місцеві лабухи , напевне, звикли.

Так в ми на Радехівщині від столу до столу справді справді так граєм.

На весіллі до нас підчас танців підходить добре хильнувший хлопчина і просить ледве обертаючимся язиком: хлопці а заграйте пісню "Убили негра а негр гірко плаче".....

Живий анекдот для лабухів... Після весілля,в понеділок зустрів колєгу,який запитує:--Де ти був,я тобі вчора дзвонив?--Та я грав!--Та то мінутне діло,я тебе питаю де ти був?

Справа в тому, що ми на весіллі використовуємо дим машину, і от, ситуація: перший танець, ліричка композиція, і вдругому куплеті пускаємо дим, -- підбігає староста: "Хлопці!!! У вас апаратура горить!!!))"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти