Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Зустріч в реалі
Зустріч в реалі

Щодо пропозиції Ігора Якомова то я також підтримую.  

А чому б і не здибатись ? Я легко в любу точку Західної України. Но хоч за тиждень тре попередити.

Панове!

17 травня в Дрогобичі на тест-драйві нової лінійки EV  - можливість поєднати  ПРИЄМНЕ з КОРИСНИМ !!!!!!!!   :)

Підтримую по темі панів Метельського та Яроша.Я думаю,це не проблема приїхати з периферії до нашого славетного міста.А вже організаційні питання нехай пропонують та запроваджують керівники сайту.З повагою до Вас.Ігор.

Колись, ще до епохи мобілок та і-нету, у Львові існувала Біржа музикантів, львів"яни та старші музики знають точно. Тут проскакувала пропозиція узгодити місця зустрічі, і зробити їх регулярними. Свого роді НОВА БІРЖА))) Але дійсно багато хто з наших учасників працюють на роботах, ще окрім музики, тому є пропозиція - регіонально збиратися раз на тиждень/місяць/квартал (необхідне підкреслити), а раз на півроку чи на рік збиратися всім в одному місці, яке би визначалося опитуванням чи в порядку черги... Щоб не образити нікого - ні львів"ян, ні учасників з периферії, ні учасників з інших міст нашої Неньки України. Як вам така пропозиція?

Ми ходили на біржу до Газу і в Інтурист.

Давайте відновимо біржу!!!!

Ідея супер

Хороша ідея, зустрітися всім користувачам, десь у Львові за кухликом холодного пивка! 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти