Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » музикантам
музикантам
Шановні артисти і музиканти.є дуже добра людина і хороший музикант9рекомендую).який пише дуже гарно і професійно фонограми(його фонограм є багато на сайті,але не кожен знає),якщо треба зразки виставлю на сайт.звертайтеся-професійно,але головне не дорого.
Яняк Василь  0677556912-всі фонограми робляться на клавіші корг-студіо.дзвоніть -не пошкодуєте#topbar_informer{position:fixed;left:0px;top:10px;width:800px;border:0px solid black;padding:0px;z-index:100;color:#000000;}
Якщо є фрагмент або можливісь написати Івана Мацялка "Дві зорі" 
Пишу мінуси, роблю аранжування.
тел. 0677592714  
SKYPE   labuh1972

Хлопаки, давайти при подібній інформації посилання на демо. Тоді про щось можна говорити. А так на рівні слів і епітетів, це несерйозно і непрофесійно..

Пишу мінуси, роблю аранжування. Мої роботи є на сайті.
тел:  0636257716
SKYPE: edua-v
Яняк Василь---написання і аранжування, ось один зразочок
http://www.minus.lviv.ua/download/1/6056.html

телефон для контактів   0677556912
Dobrogo Zdorovya.Mene cikavlyk propysani minusa vidomyx valsiv osoblyvo 86-90 rokiv Yak vy zmozhete ya gotoviy rozglyanytu vashi ciny.moya elektronna adresa erbeslogistics@rogers.com
Мене цікавить написання стилю із змінним розміром для Yamaha (не має значення для якої, там все одно пишеться у форматі міді). Чи пробував хтось писати стиль із змінним розміром ? Наприклад такі пісні як "Ой вийду я на ту гору, подивлюся на долину , долина широка, калина висока аж додолу гілля гнеться ..." , "Там на горі на горбочку, де не скошена трава ...", з широковідомих "Ой, у вишневому саду там соловейко щебетав" ... хто грає під "автомат" або пише пісні (базу) на клавішах в автоакомнементі я думаю стикався з питанням змінного розміру ... поділіться думками ...

Все, що закинув на сайт, написано мною. Чужого не завантажую ))))))))

Будь-який змінний розмір, будь-яке ad libitum пишу, але на "Korg triton studio"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти