Головна сторінка » Список форумів » Гуморески. » гуморески,анекдоти
гуморески,анекдоти

1+1=?

1+1=?

1+1=?

1+1=?

>>http://www.youtube.com/user/buden108#p/u/4/xSA04KXgO8o

>>Лабухи вчіться як треба грати і народ дурити....))))

Баян :) ...

Купив один собі охотнічу собаку за великі гроші.Взяв її на охоту ,зарядив рушницю і тільки но вистрілив а собака з переляку заскавулів і в кущі.Ну думає мисливець-викинув гроші на вітер.Пішов з горя в кабак, сів засмучений.Підходить колега музикант.Чого такий кислий? Ну той йому все розповів,Не біда каже лабух- ти цього собаку дай нам на одне весілля і ми його перевиховаєм.Взяли того пса, запхали в барабан і так ціле весілля гепали по тому барабані.На другий день забрав мисливець свого собаку і знову на охоту. Зарядив рушницю і тільки но - бах -а собака на задні ноги і " Музиканти вітають гостей і бажають їм веселої забави"

анекдот із життя. граємо весілля в с.Секретарка Миколаївська обл. Чекаємо доки приїдуть молоді. Пішли всією бригадою в туалет який знаходиться за хатою на городі. Туалет деревяний, від вітру хитається і головне - не має дверей зовсім. Підходить хозяїн, розмовляємо, в розмові говоримо, мол все тут у вас кльово, але чому немає дверей? На що звучить геніальна відповідь: "Так а що там красти?"

Відіграли музики весілля,поскладали інструменти,пакують апарат а біля них дядько вертиться напідпитку,далі підходидь тай каже:Хлопці заграйте мені пісню Чорна я си чорна,музики обурено:Та ми вже склалися,чого ви швидше не казали! а той :Та я вам 100 гривень дам! хлопці почухали потилиці,хто гроші не любить,зложили апарат заграли,дядько гроші дав тай пішов.Тільки хлопці апарат спакували а дядько тут як тут:Хлопці ану вріжте мені Чорна я си чорна! я вам 200 гривень дам! переглянулись музики,гроші на дорозі не валяються,розклали апарат,заграли,гроші взяли і давай пукуватися,тільки чемодани взяли в руки а дядько тут як тут:Ану каже заграйте мені Чорна я си чорна! я вам 300 гривень дам! а ті :Дядьку та ми вже замучені тай спакували усе! а той каже:Та я в Тюмені все життя працюю,та так музику люблю рідну! та я жвам заплачу! Розпакували хлопці апарат,заграли.Пообглядалися,нема дядька,ну слава Богу! тільки чемодани взяли а дядько знов тут,стоїть гроші в руці теребить:Хлопці ану вріжте мені Чорна я си чорна! один музика так з розпачем:Дядьку ви шо іншої пісні не знаєте? а той:Та ні,мені все одно яка пісня! мені сподобалось як ви чемодани свої то складаєте то розкладаєте!

Привели музики молодят до ресторану,поскладали свої інструменти,сіли в своєму кутку тай сидять.Мимо них кухарки наїдки носять,столи накривають,а перед музиками порожний стіл стоїть.Сидять хлопці слюньки сьорбають,далі один не витримав,підходить до старости:Дайте каже нам хоть що небудь їсти,бо ми від ранку на ногах! Побіг староста на кухню,приносить два тарелі холодцю,каже:От вам поки що холодець! зараз ще щось донесу! А один музика з радості:Та ні не турбуйтеся! ми так дуже холодець любимо! Пішов староста на кухню тай каже кухарці:Ви музикам холодцю доносьте,вони його дуже посмакували! Одним словом весілля в розгарі,кухарки бігають всілякі марципани гостям носять! а музикам лише по дві тарелі холодцю доносять.Десь перед ранком сіли гості до столу,ну тай музики присіли,а в них уже цілий стіл холодцем заложений.Тут підбігає староста:Хлопці шож ви мовчите! може вам чого небудь донести? Один музика піднімає на старосту очі та так скривився бідний:Ага! принесіть пане старосто ше дві тарілки холодцю!

 

Кажуть,це історія з життя. Якщо хтось чув,відгукніться! Хочеться почути АВТОРА!,бодай віртуально.

Отже,сама історія. Один тамада спізнювався на роботу. Вийшов з таксі,таксист поїхав,а там радіомікрофон,записна книжка і т.д. Таксист напівлегальний,подзвонити на базу неможливо.Жах! Заходить бідолаха в ресторан,а там Жах-2 :банкет вже годину за столом!! Іменинниця-державний службовець,поважна пані віку Бальзака /не бальзаківського!!!!/ сидить  на чільному місці,посередині букви П ,і побачивши тамаду,на весь зал невдоволено декламує:

-"О,тамада,прийшов,а деж Ви були дотепер,я Вас на яку годину замовляла,де Ви ходите,та що ж це таке,зараз я Вам покажу і т.д...."

Гості сміються,наш герой біжить в підсобку до музикантів /ті спокійно п*ють/ і просить виручити з мікрофоном. Пропонують головний,або петличку.Виходу нема,вдягає головний,випиває сотку,каже "раз-раз",/все працює/. і збирається виходити на зал.Тут до нього доходить,що щось не так! Нема куди ПОДІТИ РУКИ!!  З того переляку з*являється геніальна ідея-налити фужер шампанського,і так йти до іменинниці. Виходить,пафосно вітається,починає працювати, в залі настає повна тишина,ну але ж треба до іменинниці якось звернутися! Розтягує речення як може,потихенько просувається до бар-стійки і,за звичкою, ЗАКРИВАЮЧИ РУКОЮ ФУЖЕР,нахиляється до бармена і на вухо питає:

-"друже,ти не знаєш,ЯК ТУ ДУРНУ БАБУ ЗВАТИ.?" Далі-без коментарів.........................

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти