Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Христос Народився. Чому мені перестали приходити повідомлення на пошту про поповнення файлів? Дякую

Такі питання вирішуються тільки з адміністратором. Так, як його немає на сайті (надовго пропав кудись), то ці питання вважаються недоречними, недоцільними і закритими.

Добрый день! Подскажите пожалуйста как сменить эл.адрес? Куда или кому писать?

підскажіть чого я не можу прослухати фонограму а скачати можу

 

чому не можна прослухати фонограму на сторінці виконавця а потрібно заходити на саму пісню, раніше такого не було, дякую

Добрий день хотів би вас попросити як будете обновлювати сайт доре було б якби ще і плюс пісні з сайту можна було скачати. Дякую!

Чому не можливо скачати плюс, завантажений на сайт дуже? Це дуже незручно для користувачів, які працюють за мережею інтернету.

 

Щоб завантажити плюс - потрібна згода автора, адже це являється його інтелектуальною власністю. В противному випаду - це буде порушення автрських прав, що являється антизаконним на території України. Плюсові записи розміщені виключно для ознайомчих цілей і відповідальність за їх розміщення несуть користувачі які їх розміситили! Мінусові фонограми також являються ознайомчим контентом і підлягають негайному знищенню після їх прослуховування (ознайомлення).

Хлопці!!!! До когось достукатися там можна?! Як, врешті решт змінити електронку на яку тут зареєстрований?!

Достукатися можна звісно. Може Ви не туди стукаєте, і тому закрито? Напишіть мені в приватні повідомлення Вашу нову електронку спробую допомоги. Бо поки дана функція не автоматизована...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти