Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту
Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту

але аж ніяк не зі сцени - а з пультової рубки, яка має стояти на своєму місці

Колеги,які розуміються на звукорежиссурі,або ж мовчать,не встрягаючи в дану авантюру,або ж махнули рукою,пробуючи щось підсказати,метаючи бісер)).Перепрошую,трохи пишу грубо,але зате,чесно.Колеги,які тільки починають свою творчість,чомусь думають,що звукачі "глухі лохи",а от вони все чують,все знають і взагалі,зроблять ту саму роботу набагато краще та якісніше.Напевно райдери придумали божевільні,також те,що кожен гурт має своєго звукача з яким потрібно узгодити тей райдер,теж вигадали люди,які далекі від теми)).Пане Денисе,концепція звучання вашого колективу,як мінімум,є у вашій голові,залишилось саме найменше-реалізувати та впровадити її в життя.Все у ваших руках та вухах-дерзайте,озвучуючи зі сцени!

Звертаюсь до топікстартера.Друже,звук не повинен розділятись на хороший для гітариста і поганий для клавішника,а для вокаліста взвгалі космос.Для цього існує звукач,якиій зробить звук ПРАВИЛЬНИМ.А рулити звук колективу зі сцени,це якийсь,вибачте мазохізм.Спробуйте вговорити серйозного звукача,щоб він озвучив Ваш захід зі сцени.В кращому випадку він вирішить що Ви з нього глузуєте.Дійсно,на сцені Вам буде комфортно.А в порталах що буде творитись?А на людей,заради яких Ви виконуєте свої твори Вам наплювати?

Всім дякую. Друзі, де я говорив що рулитиму рівнями зі сцени? Можливо, мене неправильно зрозуміли та я жодного разу не мав цього на увазі. Я писав, що планую купити аналоговий пульт для придання барв моїм цифровим інструментам (тому і шукаю хороший пульт з характером, так би мовити). А також, хочу сам рулити ЕФЕКТАМИ! І тільки ЕФЕКТАМИ! Звісно, свій звукач навпроти сцени - це те до чого треба йти. Та, наразі, я зараз один на все. Нажаль, ця ситуація ще де-який час не зміниться. Рівні зведення виставлятимуться заздалегідь і, звісно, з апаратної. Як зі сцени взагалі можна мікшувати рівні??? Може, десь питання ставив розмито, перепрошую. Але за ідіота мене приймати непотрібно. Дякую

Друже,та Боже збав.Просто ділимось з Вами порадами.

можете скільки хочете  попередньо виставляти рівні, та
жодних рівнів Ви не втримаєте - піде трохи динамічніша лаба, і все попливе))))  рулити ефектами зі сцени - дуже весела затія))))))

У Вас і досвід є і вік вже не дитячий, але пробуєте винайти велосипед....

 

Дякую всім. Бляха, вкотре ловлю себе на думці - а чи потрібен той пульт взагалі? Я розумію, що рівні з майданчику так чи інакше підрулювати в процесі доведеться. Ідеальних умов ж не буває, відповідно й ідеальних налаштувань. Першочергово думав робити інакше: ефекти прописати в плейбек і разом з ним запускати з айпада. Коротше кажучи, може дійсно нафіг той пульт - купа грошей на вітер... Може взяти недорогий для репетицій та й ну його?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти