Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.

Я також так думав, але як бачимо на прикладі Африки, вірус там розповсюджується.

Чого ви такі песимісти? В Європі вже повіяло послабленням карантину...Все буде добре, - без паніки!!!!

Із самого початку цієї теми за нею спостерігаю!! Цікаві дискусії розпочались, то теж вирішив свої 5 копійки додати! 1. Завдаток! Колись на початок моєї музкарєри, (а це приблизно 20 з хвостиком років тому) заказчик обов'язково давав завдаток (бувало і пів суми, і навідь всю) причому не ми просили, а самі, як гарантія що ми Обовязково відпрацюєм їх заказ!! З приходом мобільного зв'язку ми почали брати закази без завдатка, (всі питання вирішували через телефон)! Років з 5, занова почали брати завдаток! (наш брат начав хазяям тіхара придлагати свої послуги, і відповідно скидати ціну, от і знову повернулись до завдатків!) На третій день Паски мали грати день народження (договір був в кафе, потім перенесли до дому, тепер скасували) ми завдаток самі повернули! гроші, грошима, а є ще порядність (це моя власна думка) 2. Я дуже співчуваю всім музикантам, в яких це основний кусок хліба!! (мій основний хліб це школа і СБК) А музика це поклик душі, і робота по вихідних ! 3. Це нещастя скоро не закінчиться (треда дивитись на все реально, а не жити ілюзіями) якщо до осені все нормалізується, то буде добре!(я за спеціальністю біолог) В нас ще навіть не нормалізується ситуація (піку ще не досягли) не кажучи про спад захворювання, як не прикро но весняно-літній сезон пішов коту під хвіст!((((

Доброго всім здоров"я.Питання як справи в фото- відеобратства в період карантину.Як йдуть замовлення?

Олександр, якщо до осені, - то нажаль всім буде однаково, хто має офіційниу роботу (на прикладі Вас),або хто живе суто з замовлень. Ви ж розумієте, що не буде можливості фінансувати бюджетну сферу, коли вся економіка (при чому всесвітня) стоїть на паузі.. Я теж, і дружина моя, працюємо викладачами у школі. І колись сміявся з того доходу, ба, навіть хотів полишити бюджетну сферу, бо маю багато різних обсягів роботи (які зараз стоять "мертвим грузом") - помиму неї. Зараз сильно тішуся що не зробив дурниці... В фото-відео братстсва - думаю ситуація аналонічна...

Їм з замовленням також  туго,зате є купа часу щоб змонтувати те що раніше було знято.

Пане Богдан стопроцентово з вами згідний!! Но є одне но, я зараз отримав заробітну плату, і на цей місяць обіцяють заплатити, а напарник живе лише із заказів, і в нього вже депресія, як далі жити! Я сім років тому теж хотів покинути роботу (придлагали гарну роботу ) но славабогу рідні збили! А напарник осіню покинув роботу дома, придложили йому контракт на проф студії (він професійний музикант, і автор багатьох хітів), конракт закінчився, студію тимчасово закрили, закази злітають (халтури) закази оранжувань теж поменшало. Ось так і жевем! А що до осені ця ситуація, то це факт (звісно краще б я помилявся) но я маю чітке розуміня, що таке епідемія, вірус...! А за цей час в цій кризі на скільки люди збідніють, і чи дозволять вони собі влаштовувати гуляння!?? То це час покаже. Хочеться звісно вірити в краще,но розум зовсім інше підказує...
Так,так можливо, якщо тільки нам допоможуть держави у яких це все закінчиться раніше побороти цю заразу, то і у нас розвидниться скоріше, але навряд чи.А тим хто жив тільки з халтур, потрібно припоминати чим раніше займалися бо все рівно рано чи пізно халтури закінчуються а до пенсії багатьом ще далеко. Казав колись один знайомий коли його запитали чим буде займатися якщо...-"так я жє єщьо немножечко і шью".Але може Господь змилується над українцями і цими зробленими музикантами, так так,відтягнути халтуру це не на базарі відстояти. Будем надіятися що все буде добре.
Ні пане Богдана, тепло майже ні чого не змінить! Вірус гине при високих температурах (понад плюс 60 градусів і більше, чим вище тим швидше)!Скажім якщо вірус попав на поверхню і може там перебувати живим (хоть за межами організму він не активний) тиждень, то то при літній жарі це буде пять днів! Його можна побороти лише КАРАНТИНОМ! Хвора людина розкидала віруси, і за певний час він не попав в інший (тобто в нового хазяєне) він гине! Потрібно суровий карантин як в китаю (і покарання за його порушення, доречі в китаї це тюремний срок, в притик до розтрілу!) Проблема в тім що ми повністю не усвідомлюєм цю проблему, і до останнього вірим, що нас це мине!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти