Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто звідки
Хто звідки
Всім привіт!
Я Володимир з Дніпропетровської області, прцюю худ.керівником в селищному клубі.
Дуже сподобався ваш сайт зараз так бракує фонограм українських єстрадних  пісень, дуже Вам вдячний,це допомагає  в роботі. Так тримати!
Ігор з Рівного.Лабух!!!
 Привіт Вова я також з Рівного.Кафе бар Унісон музикант
Роман м. зборів. Привіт усім лабухам!
я з м.Комсомольська Полтавська область привіт
 Гурський      Волинська обл.             Киселику з Луцька привіт 
 привет всем! я из херсона.на сайт попал в поисках нот для блок флейты
 наших украинских народных песен,если кто знает киньте ссылки или сами ноты
 мне на мыло. и еще подскажите как на этом сайте отказаться от рассылок,а то я что то не 
соображу.заранее благодарен и всем удачи.

Привет всем лабухам а так же сочувствующим .Проживаю в  Винницкой обл. п.г.т Крыжополь. родом сам из Красного Луча Луганской области.В недавнем прошлом прошлом лабух, студийная работа-написание,аранжировка, изготовление черновиков муз. композиций, для дальнейшего редактирования на студиях,  сведение и псевдомастеринг и т.д. Как попал на сайт честно говоря не помню, но сайт очень нужен это точно лично скачал парочку полек, и залил парочку другую подложек с Украинской тематикой. Удачи всем! 
Олександр Петрук. Нар. в славному місті Дубно (с. Мятин), жив у Рівному (до 1978 р), потім незабутній Мізоч (Здолбунівського р-ну). Там і став на музичну стежку (викладач по баяну Микола Олександрович Кубович). Згодом три роки прибалтійського Калінінграду (військове авіаційно-технічне училище). З 1991р. по т.ч. м. Старокостянтинів, Хмельницької обл. Заступник начальника 42 гарнізонного Будинку офіцерів, капітан. Захоплення: музика (лабух, тенор), конферанс (не тамада), гумор (пишу, читаю). Контактна рурка 0635997821. Радий, що з вами!!!!
 з Пирятина, що на Полтавщині. Всим щирий привіт, Спасибі на сайт!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти