Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто безпосередньо працює активному мікшері Парк РМ 2026 ваші враження Дякую наперед.
Хто безпосередньо працює активному мікшері Парк РМ 2026 ваші враження Дякую наперед.

Хто безпосередньо  працює активному мікшері  Парк РМ 2026 ваші враження Дякую наперед.

Маю і користуюсь моделю PM 2044. відрізняється від 2026 кількістю мікрофоних каналів (6 і 4). Пульт дуже подобається. Дуже радує його правдива потужність !!! 1000 ват на 4 оми і 500 на 8 Ом. Підключаю до нього топи двінашки MAG md 231 (450 ват номінал ,100 мм катушка) качає як дурний в любу температуру! Перший власник працював ним на морі, на чотирьох восьми омних томах MAG md 534 по 450 ват кожна. І тиск був такий що ого-го .З пульта беру сабовий вихід на модуль Park Audio dx 1400в і качаю ним саби МAG md 122, кожен по 600 ват. Колись на іншому форумі один (писака) написав що в пульті нехватає діапазону для регулювання тембра. Так, як немає в ньому єквалайзера на мастер виході: То все брехня. Всього є і в досталь! Додаткова примочка: Вмикаєш фільтр на вибір з трьох режимів на свій погляд і під конкретний режим роботи. В одному із жежимів є підйом частот на частоті 70-80 Герц і обрізання нижче 45 Герц. Дуже корисна штука!. Канали не фонять,не шиплять, даже при максимумі викручених регуляторах єфектів. І ще: У власника пульта голова зовсім не болить яка напруга в даний час в розетці чи 160 вольт чи 230 вольт. Пульту абсолютно побарабану. Так як в цих моделях стоїть коректор потужності. Головний його мінус це: металеві вуха з боків для рєкового кріплення, постійно проривають діри в торбі )) І трохи тракторний вигляд. Може в когось із власників є ідея або креслення для сумки чи кофра, щоб трохи його окультурити, підкажіть буду дуже вдячний !

Дякую Михайло вам за відгук. 

Власники активних пультів: Park Audio. Не соромтесь , поділіться своїми відгуками,думками та ідеями )))

Із 2015 року користуємося як додатковим (озвучення для ведучого), прекрасний апарат, чого соромитися? )) Нвіть відео знімав давніше https://youtu.be/2gCQ6SpmsCM 

ПС. на відео - я,  будьте певні, просто тоді я важив 135))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти