Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порівняння Park Audio NX6118-P та MAG Sub 18A
Порівняння Park Audio NX6118-P та MAG Sub 18A

Цікаво, які переваги має той чи інший саб. Наприклад, який з них грає голосніше, плотніше, якісніше, "кидає" звук дальше, який краще використовувати на вулиці чи в приміщенні, наскільки зручні в транспортуванні і так далі і тому подібне... Хто що може сказати? За Park Audio NX6118-P десь читав непогані відгуки, що грає досить пристойно, звук не далекобійний...За MAG Sub 18A взагалі нічого не знайшов. Прошу відгукнутись, бо і так форум ледве "жевріє" ) !

Навряд чи знайдеться людина, яка порівнювала дані сабвуфери. Але будь-який із них зробить свою роботу на відмінно.

Обідно що у наших виробників ціни вже як на фірму. 

Я, робив огляд на Парк, https://youtu.be/S9sR4CJL_18

Підскажіть чи можна Park Audio NX6118-P  запхати на заднє  (або переднє) крісло легкового авто???  Думаю собі такий придбати, але виникло питання, як його перевозити!

В кузові уніваерсал, чи в хетчбек точно можна. В седан навряд чи... в принципі це ще залежить від авта... Мені в Renault Megane 2 не влазить...
Мене теж цікавить NX6118-P. Може хтось розкаже детальніше, як він в роботі?
Прекрасний саб! Уже 3 сезони використовуємо і жодного разу не було проблем. Взяти і забути що таке "брак по низах". Налаштування дсп - для найвибагливішого користувача! Дуже якісна і надійна збірка. Комплектується на компонентах BNC. Дуже класно проявив себе на відкритих просторах. Єдина незручність вага і розмір, але це апріорі, - хочете 18 низ із 2000 ват, - терпіть транспортування... Натомість за це - кайф від роботи на інсталяції.
Дякую за інформацію.Саб тільки в ближній зоні добре грає, чи далеко пробиває?

Чув цей саб від парка, дійсно класний саб в ближній зоні можна сказати легоньки збиває з ніг а в дальній зоні виходить гарний збалансований звук.

Підкажіть хто мав змогу послухати. Park Audio NX6118-P чи EV EKX-18SP ??? Що краще,потужніше? В характеристиках тиск одинаковий а в реалі? Чи можливо щось ще за ці гроші? EKX цікавий тим що 33кг а це важливо так як частіше працюю сам.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти