Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Промо-ролик
Промо-ролик

Всім привіт, де можна зняти промо-ролик весільного гурта і які ціни?

Звук можете записати у нас на студії, відео - Вітя Ольхов 0972066618 або Роман Фірман 0930256983
В тому й погано, що звук можна записати!!(тюнінг такий забабахкати))) Дивися ці ролики КЛАС!! А в реальності немає що слухати!! Якщо в ва майстерне виконання, то договоріться з оператором, з яким працюєте на банкеті, хай зробить вам нарізку!! Ото і є самі кращі ролики, і люди бачать справжню вашу роботу! А не обгортка під якою ні чого хорошого нема!!

І спавді звук для ролику запишуть на студії все там підрівняють а потім наживо як почуєш то як то кажуть можна "рак вуха" дістати. або взагалі пускають плюс і ще пачкою верх плюса співають!!!!

За всіх так не розписуйтеся. Кожен гурт має відповідати за своє виконання і репертуар який пропонує його "промо". Особисто ми не переживаємо і не боїмося! Наш гурт відповідає за кожну ноту на відео ролику! Багато хто з гостей каже що "наживо" звучить краще, - це можливо тому що енергетика не та, - коли гості танцюють драйву більше)) Хоча були варіанти і навпаки - розповідали замовники що "пеклися" на таких відео. Палка завжди на 2 кінці. Не розумію особисто, (зараз в моду входить) робити на відео купу різних локацій, якісь прелюдії, шоу, Бог зна де... на аеропортах, озерах тд... Як на мене замовнику треба просто показати що ви вмієте, а шоу є де дивитися..))))
Звісно, я не збираюсь когось переконувати, но повторусь!! Якщо я бачу нарізку з будь якого банкету, де виконання йде наживо (без студ запису) то це респект і уважуха (видно профісіоналізм і якісь, драйв людей) А якщо студійка звучить, то мені це вже нецікаво (профі не опускаються до такого рівня, реклами ) значить щось ховають! Мені самому доводилось не одноразово з безголосків робити співака ( з вірша пісню)))) p.s.Якщо гарна дівчина, то їй косметика нідочого, а якщо вроди бог не дав, то там одна косметика!)))
Мова іде про потенційного замовника, який і найбільше звертає увагу на звук і відео. Ще нюанс, практично неможливо передати жодним приладом, портативним рекордером, фотоапаратом, телефоном звук на належному рівні який сприймається гостем на забаві. (Веду до того що на виступі-забаві одна звукова атмосфера, а на відтворювачі зовсім друга)
Правильно я ж про те! Що б гарно надути потенційного замовника!! За що ви розповідаєте на відео цукерка, а в живому виконанні в ноти не попадають, не дотягують, звук ніякий! Приходилось бути гостем на такій забаві, де хазії запрсили столичний колектив, який вибрали по відео з нету (і відео дійсно якісно зроблено і на висоті) і цим пишались, мов от в наших дітей будуть найкращі музиканти! А коли приїхали на весілля то всіх розачарували (саме більше хазіїв яких гарно попустили) От вам і ролики!! Ще раз повторюсь, закажчик має бачити і чути реальну картину, і це буде справидливо. А не ляля відео, а на спавді біговський звук (це в кращому випадку), і спів мимо каси!!
От тому у нашого гурту є 2 варіанти 1. Лайв саунд на заході 2. Презентація на промо-ролику.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти