Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Шукаємо поета
Шукаємо поета
Привіт колеги! Потрібні поетичні здібності. Якщо є людина котра має файний дар проби пера у віршованій поезії - готові до співпраці! Звертайтеся до мене у приват, у топік форуму, а ще краще до Сергія Габшія.

Хочете писати своє? 

Молодці! 

Можу допомогти з підбором слів. Під час навчання в училищі створив базу даних українських слів (переписував з словника). Зараз база вміє сортувати слова по закінченні. Якщо написати "са", то буде знайдено "роса, коса" і т.д. список. Залишилсь тільки провідміняти слова у відмінках та додати до бази. Автоматично це зробити не вдалось. Як виявилось нюансів НЕПИСАНИХ в українській мові значно більше ніж ми собі можемо уявити. Але спільнота, яка зацікавлена в розвитку такого проекту могла б значно допомогти. Я можу в короткий термін прикрутити такий функціонал на сайт для загального користування. Однак цю базу потрібно доточувати по такому ж принципу як це дозволяє робити вікіпедія. Якщо такий сервіс був би цікавий, то можу реалізувати його до місяця часу. Можливо вже є такі сервіси - не знаю. Ось приклад знову на "са":

Пошук1 Слово оса риса коса каса маса раса роса ряса скоса вакса такса преса траса п'єса краса адреса куліса завіса окраса чудеса помтса тераса небеса ковбаса гримаса спокуса актриса прикраса гульвіса авіатраса пластмаса кіноактриса

 

Мегацікавий варіант Андрій, - як завжжди генератор креативу! Але хотілося б щоб присутній людський фактор із пережитими емоціями і душою

 https://www.youtube.com/watch?v=kXm1rd-UZTA   https://www.facebook.com/profile.php?id=100025537710379    те що вам потрібно пане Богдане 

Їхав до Києва і по радіо звучала пісня напевено теж текст написаний словами які закінчуються однаково (пісня фая-нет вайфая) ,після першого приспіву з'явилось бажання вирвати магнітофон з панелі і викинути у вікно.

Слав та так половина сучасних пісень!))) Ще як пісню слухаєш, то не так замітно, а коли чекає текст, то взагалі дивуєшся смислі написаному!)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти