Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колонки топи під динаміки 12
Колонки топи під динаміки 12

А ти фільтрах здереш!???

В мене пара фірмові - басу дають що мало самом поступаються. Пара самопали. Раніше їх використовував як НЧ-СЧ, але коли ті фірмові зявились з басами то самопали перевів під серединку. І що? А ні защо не поміняю я ті самопали на інші бо хоч мужик десь в гаражі сам склепав, а таку чисту і потужну звучару видають, що по фірмі пошувати треба. Я не кажу що фірма погано, але фірма це ще і + гроші за рекламу, за марку, за ......... понти часто і густо. Але ж бо і самопали не треба списувати. В мене напарнік десь з інтернету стягнув розміри сабів, потім ще доробив дещо від себе (два рази робив доповнення). На разі маємо такі низи, що коли через кросовер пустити, а не як топовий низ, то ..... як сказати ..... Горіхи можна чавити тими низами. Це не просто БУХ-БУХ, це натягнуте, плотне ВУФ-ВУФ. І такий задоволений напарнік .... А чом би і ні коли все те діло йому обійшлось за половину ціни від фірмових. От і думайте - Є бажання та можливості - купуйте фірму, а як ні то і самопали.

Якщо фільтр буде в руках, і можна буде де які деталі випаяти (що б поміряти індуктивність дросилів і ...т.д.) то змалюю, но чи підстою,Це вже риторичне запитання!))) Можна піти іншим шляхом і розрахувати й виготовити свої фільтри, но це вже буде не клон, а мастерова робота!!!
І ще одне, не хочу пофторюватись, бо це вже не один раз і на різних форумах перетиралось! Якщо якийсь дядько, і якомусь гаражі! Зняв АЧХ з динаміка,зробив розрахунки правильно корпусів, протестував, вніс корективи, і виготовив акустику, то це вже не зовсім, А мастерська робота! То така акустика може звучати не тільки на рівні фірми, а навіть і краще!!Другий варіант, маю динамік, в неті знайшов розміри корпуса (розраховано на бо зна яку бошку, і чи взагалі розрахований,чи від фонарі розміри хтось виклав) з фільтрами так само (чи купив готові, чи заказав) ! А тепер це все в кучму, і чекай результат! Я думаю висновок каже собі сам зробить!))))

Є ще поняття як - ФОРТОНУЛО. Поставили динаміки до тих розмірів, щедо підкоригували по ходу експлуатації і результат пречудовий.

Як це підфартило!?? НЕ ЗАВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!! Є корпус, вставив динаміки, скажіть мені що, де і як підкорегувати, що б став звук кращим!???? Є В мене пару корпусів, експериментальних, я вам віддам по вартості одного матеріалу, беріть підлаштуєте!???

Якщо фільтр буде в руках, і можна буде де які деталі випаяти (що б поміряти індуктивність дросилів і ...т.д.) то змалюю, но чи підстою,Це вже риторичне запитання!)))

Не знаю, може скажу вам щось нове)), але без фільтра, в бі-амп , звучатиме краще ніж з фільтром!)))))

Це не нове, це є істина!!! Ну для цего потрібно проц!! Доречі він коштує не малі кошти!+ на кажу полосу окремий підсилювач. Це є правильно і якісно, но не бюджетної. Якщо хочуть з економити на заводській АС, а хочуть робити самопал, но навряд чи будуть скуплювати проци з усілками!! (доречі мій палочний комплект, мого виробництва іменно і працює в бі-ампі)

Робив самопали разів вісім.І колеги багато робили...І видатні майстри їм робили.Приходили одні до одних слухати...Всі тішилися......Хвалили...Як і ви тут. Поки не поставили поруч заводську фірму.Порівняли лоб в лоб

І всі зразу зрозуміли ,що хвалили  БАРАХЛО.Можна змавпувати коробку,поставити фірмові голови,але який би не був майстер,фільтри як завод-фірма він не підлаштує.

Всі ці експерименти-пуста трата грошей і часу.

Ще нечув самопалів,які б грали хоч так як фірма...А бідний думкою багатіє,і гроші на вітер(самопали)кидає.

Тут я з вами погоджусь, але не повністю!Якщо купувати бюджетну акустики, то самопал за ці кошти можна виготовити на багато кращий по звуку, ніж бюджетна АС. (Це кажу не з чужих слів, а з власного досвіду!) Но виготовити акустику самому на рівні фірми нереально (за винятком клона, і то дивлячись якого) P.S Тому й виготовив акустику собі сам! Бюджетні АС не влаштовують, а фірму по фінансах неможу собі дозволити!)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти